Mobilyada KDV sıfırlandı

Mobilya sektöründe KDV indirimi sevinci sürerken o firma, mağaza ve internet sitesi üzerinden gerçekleştirilen tüm mobilya alışverişlerinde KDV oranını sıfıra çekti. İşte 0 KDV ile mobilya detayları...

Mobilyada KDV sıfıra indi… Mobilya ürünlerinde yüzde 8 olan KDV yüzde 18’e çıktıktan sonra yeniden yüzde 8’e düştü. O firma da mağaza ve internet sitesi üzerinden yapılacak tüm alışverişlerde KDV oranını 0’a çekti. İşte detaylar…

Ahmet Ekmen: “KDV’yi müşterimize yansıtmama kararı aldık”

Evgör Mobilya Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Ahmet Ekmen’in 0 KDV açıklaması haberde…

Evgör Mobilya, mağazaları ve internet sitesi üzerinden gerçekleştirilen tüm mobilya alışverişlerinde KDV oranını sıfıra çekti. Başlattıkları kampanya ile ilgili açıklama yapan Evgör Mobilya Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Ahmet Ekmen “Mobilya ürünlerinde yüzde 8 olarak uygulanan KDV, 2019 Haziran ayında tekrardan yüzde 18’e çıkarılmıştı. Şimdi KDV tekrar yüzde 8’e çekildi. Biz ise bu yüzde 8’lik oranı da müşterimize yansıtmama kararı aldık” dedi.

Markanın sıfır KDV uygulamasıyla birlikte Evgör mağazalarından ve internet sitesinden yapılacak alışverişlerde toplam indirim oranı yüzde 30’a yükseldi.

Dünyanın her yerine online mobilya satışı

Evgör Mobilya, binlerce ürün çeşidiyle online mağazası www.evgor.com.tr adresinden yurt içi ve yurt dışına satış gerçekleştiriyor. Ülke geneline ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti veren firmanın KDV indirim kampanyası hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilir ya da firmanın internet sitesini ziyaret edebilirler.

Bunları da beğenebilirsin