MOD Bahçelievler metrekare fiyatı 4.950 TL’den başlıyor

MOD Bahçelievler metrekare fiyatı 4 bin 950 TL’den başlangıç gösterirken, MOD Gayrimenkul, projedeki konutlar için lansmana özel yüzde 10 indirim avantajı sağlıyor… İşte detaylar…

Kentsel dönüşümde küçük ölçeklerde tasarlanan dairelerin aksine, geniş ölçeklerde planlanan MOD Bahçelievler’in dört daire modeli 163 metrekare, 184 metrekare, 187 metrekare ve 221 metrekare brüt büyüklüklere sahip bulunuyor. Üç yatay blok olarak tasarlanan projede 84 seçkin daire yer alıyor.

Kent yaşamının tüm modlarını bir araya getiren MOD Bahçelievler, yatay yerleşim planına sahip mimari modeli, Basın Ekspres Yolu’na ve raylı ulaşıma komşu merkezi konumu, 5 bin metrekarelik peyzaj alanı, sosyal donatıları ve geniş ölçeklerde tasarlanmış daireleri ile kent içinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Geniş planlı daireler

Üç yatay blok olarak planlanan ve aile konforu için geniş ölçeklerde tasarlanan MOD Bahçelievler’de 84 seçkin daire yer alıyor. 2.5+1, 3.5+1 ve 4.5+1 daire seçenekleri bulunan MOD Bahçelievler’de 1+1 daire modeli bulunmuyor. Projedeki 2.5+1 dairelerin brütü 163 metrekare, iki seçeneği bulunan 3.5+1 dairelerin brütleri 184 metrekare ve 187 metrekare, 4.5+1 dairelerin brütü 221 metrekare olarak değişiyor.

MOD Bahçelievler daireleri ‘buçuk oda’ avantajı da sağlıyor. Az sayıda markalı konut projesinde göze çarpan ‘buçuk oda’ kolaylığı, MOD Bahçelievler’in geniş daire modellerinin bir parçası olarak aile yaşamına önemli kolaylıklar sağlıyor. Projede yer alan tüm dairelerde ‘buçuk oda’ bulunuyor.

Ferah daire planlamasında balkonlu yaşam

Yatay mimaride planlanan MOD Bahçelievler’in daireleri, yaşam konforunu artıran daire planlamasıyla da fark yaratıyor. Giriş holü ve odalara açılan koridor rahat hareket imkanı sağlayan ölçeklerde tasarlanıyor. Tüm daire modellerinde biri büyük biri küçük olmak üzere çift balkon bulunuyor. Büyük balkon mutfak ve salona, küçük balkon ise ebeveyn yatak odasına açılıyor. Ayrıca tüm dairelerde ebeveyn banyosuna yer veriliyor.

MOD Bahçelievler fiyat

MOD Gayrimenkul, metrekaresini 4 bin 950 TL’den satışa sunduğu daireler için lansmana özel yüzde 10 indirim avantajı sağlıyor.

MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Modu mükemmellik olan yaşam alanlarını hayata geçirmek için kurulan MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş., şeffaf yönetim anlayışından ödün vermeden dört dörtlük projeler gerçekleştirmektedir. İnsanları mutlu eden, kalıcı eserler sunmak için faaliyet gösteren MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin gerçekleştirdiği projeler arasında Bura Residence, Es Kule, Medicana, Star Plaza, Doğa Koleji, Vizyon Koleji, Okyanus Koleji, Çağdaş Öncü Okulları ve MOD Bodrum Villaları bulunmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin