Muammer Ceylan: 15 Temmuz’un ardından yeni yatırımlarla kenetlendik

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, başarısız darbe girişimin yıl dönümünde önemli açıklamalarda bulundu. İşte Ceylan’ın o açıklamaları…

Hain darbe girişiminin hemen ardından ülkemiz iş adamlarının bayrağına vatanına sahip çıktığını söyleyen Ceylan, ”Hain darbe sonrası birlik ve beraberliğimizi güçlendirici her çalışmada ve platformda halkımızla birlikte olmaya gayret ettik. Bu hain kalkışmanın hedeflerinden biride Ülkemizin ekonomik dengelerini bozarak güvensizlik ve kaos ortamı yaratmaktı Ekonominin lokomotifi olan İnşaat sektörü de dolaylı olarak bu hain saldırıdan etkilenmiş olacaktı, ama olmadı beceremediler. Hamdolsun vatan ve Bayrak için bir ve beraber olan halkımızın kahraman şehitlerimizin ve gazilerimizin 15 Temmuz gecesi gösterdiği üstün gayret; sadece ülkemizi değil, gelecek nesillerimizi de kurtardı” dedi.

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, geçtiğimiz yıl 15 Temmuz’da gerçekleşen başarısız darbe girişiminin yıl dönümü için açıklamalarda bulundu.

“Tüm sektör temsilcileri başarısız darbe girişiminin artçı şoklarını geri çevirdi”

15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra ülkemiz iş adamlarının bayrağına sahip çıktığını söyleyen Ceylan, Ülkesini ve Bayrağını seven milletini düşünen tüm sektörlerin darbe girişiminin başarısız olması için hemen ertesi günü işlerini takip ederek yatırımlarını hızlandırarak ülke ekonomisinin zarar görmesini engellediklerini söyledi. Ceylan, “İnşaat sektörü temsilcileri olarak, marka projelere imza atan iş adamlarımız çalışmalarına ara vermeden hatta sektörün geleceğine daha fazla yatırım yaparak bu darbe girişiminin amacını boşa çıkarmışlardır. Yatırımcılarımız da aynı şekilde tereddüt etmeden yatırım yaparak 15 Temmuz’dan sonraki yarıyılda, konut sektörünün bir önceki yıllara göre imalatta yüzde 30 artış yaşanmasını sağlamışlardır Biz Ceylan İnşaat olarak ‘yola devam, hizmete devam’ politikamızla Ülkemize istihdam sağlamaya devam ediyoruz ” dedi.

Ceylan: 2023 hedeflerine ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız

Ceylan İnşaat olarak sorumluluklarının çok daha fazla arttığının farkında olduklarını söyleyen Ceylan, Türkiye inşaat sektörüne katma değer katan Marka projelere devam edeceklerini açıkladı, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “İnşaat sektörü, ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşması için çalışan dinamik bir sektördür. Bu hedefe ulaşmak için elimizden geleni yapacağız. Ve ülkemizin tekrar böyle bir talihsizlik yaşamasına izin vermeyeceğiz. İnşaat sektörünün bir temsilcisi olarak Türkiye’nin markalaşması için özel ve kamu sektöründeki bütün yatırımcılara büyük görev düştüğüne inanıyoruz. ”

Ceylan İnşaat

Farklı sektörlerdeki 35 yıllık tecrübesini 1995 yılında inşaat sektörüne taşıyan Ceylan İnşaat, kalite ve güvenden taviz vermeden yaşama değer katan birçok projeyi hayata geçirme hedefiyle çalışıyor. ‘Önce İnsan’ prensibiyle tüm iş süreçlerini yürütmenin ötesinde üstün hizmet anlayışını bilgi ve deneyimiyle birleştiren Ceylan İnşaat, dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam ediyor. Bu bakış açısını bugüne kadar 500.000 metre kare konut imalatına da taşıyan Ceylan İnşaat, sektördeki bilgi birikimini değişen beklentileri karşılama adına yeni projelerine de taşıyor. Ceylan İnşaat; Zer Bakırköy, Zer Mecidiyeköy, Zer Bostancı, Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Levent ve Zer Kartal olmak üzere 3000 konut ve ticarilerden oluşan projelerini önümüzdeki 5 yıl içinde müşterileriyle buluşturma hedefiyle yoluna devam ediyor.

Ceylan İnşaat iletişim

www.ceylaninsaat.com.tr

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin