Muammer Ceylan kimdir?

Muammer Ceylan kimdir? Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan hangi markalı konut projelerine imza attı? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm yurtdışı gezilerinde müteahhit-işadamı kimliğiyle mutlaka davet edilen Muammer Ceylan hangi işadamı derneklerinde yöneticilik yapmaktadır? İşte Muammer Ceylan’ın biyografisi ve detaylar…  

Muammer Ceylan kimdir? Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Ceylan İnşaat’ı ne zaman kurdu? Muammer Ceylan, hangi markalı konut projelerine imza attı? İşte Muammer Ceylan’ın özgeçmişi, biyografisi…

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan kimdir?

12 Mart 1953 İstanbul doğumlu olan Muammer Ceylan, iş hayatına 1980 yılında Karaköy Perşembe Pazarı’nda bakır ve metal sektöründe faaliyet gösteren ‘Ceylan Metal’ firmasında başladı. Edindiği bilgi birikimi ile 1995 yılında inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapan Ceylan, sektörde gerçekleştirdiği yatırımlarla kısa zamanda birçok önemli projenin altına imzasını attı.

Muammer Ceylan hangi işadamı derneklerinde yönetici?

Aynı zamanda Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD), Semerkand ve Uluslararası Kardeşlik Barış ve Ahlak Derneği (UKBA) vakıflarının yönetim kurullarında da aktif olarak yer alan Muammer Ceylan, 1995 yılında girişimci kimliğiyle Ceylan İnşaat’ı kurdu. Halen Ceylan İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı sürdürmeye devam eden Ceylan, bilgi birikimini ve tecrübesini tüm iş süreçlerine yansıtarak ‘Ceylan’ imzasıyla yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Muammer Ceylan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan hangi plaketi aldı?

muammerceylan_tayyiperdogan

Bugün gayrimenkul ve taahhüt sektöründe faaliyet gösteren Ceylan İnşaat istikrarlı bir şekilde büyümeyle sektörün gelişimine katkıda bulunan ve TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarı’na katılımından dolayı Sn. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından aldığı plaket, Semerkand Vakfı tarafından 12.merkez Esenyurt Şubesi Haşemi Termal Projesine göstermiş olduğu katkı plaketi ve birçok ödülle başarısını kanıtlamış; ‘inşaat-insan’ odaklı çalışma prensibini, deneyim ve yenilikçi anlayışla birleştirerek, faaliyetlerini sürdüren başarılı bir şirket konumuna gelmiştir.

Ceylan İnşaat

Farklı sektörlerdeki 35 yıllık tecrübesini 1995 yılında inşaat sektörüne taşıyan Ceylan İnşaat, kalite ve güvenden taviz vermeden yaşama değer katan birçok projeyi hayata geçirme hedefiyle çalışıyor. ‘Önce İnsan’ prensibiyle tüm iş süreçlerini yürütmenin ötesinde üstün hizmet anlayışını bilgi ve deneyimiyle birleştiren Ceylan İnşaat, dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam ediyor. Bu bakış açısını bugüne kadar 500.000 m2 konut imalatına da taşıyan Ceylan İnşaat, sektördeki bilgi birikimini değişen beklentileri karşılama adına yeni projelerine de taşıyor.

Ceylan İnşaat’ın yeni projeleri hangileri?

Ceylan İnşaat; Zer Bakırköy, Zer Mecidiyeköy, Zer Bostancı, Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Levent ve Zer Kartal olmak üzere 2000 konut ve ticarilerden oluşan projelerini önümüzdeki 5 yıl içinde müşterileriyle buluşturma hedefiyle yoluna devam ediyor.

Ceylan İnşaat iletişim

Web: www.ceylaninsaat.com.tr

Bunları da beğenebilirsin