Muammer Ceylan: Spor komşuluğu düzenler, dostlukları yaşatır! VİDEO

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, bu yıl 16’ıncısı düzenlenen ve Ceylan İnşaat’ın sponsor olduğu Ceylan İnşaat Türkiye Spor Ödülleri’nin ödül töreninde “Spor, komşuluk ilişkilerini düzenleyen, dostlukları yaşatan bir eğitimdir” dedi. İşte Ceylan’ın, sözlerine “Ölümü öldürmüş, kefenini giymiş bir başkomutan’ın arkasında vatanı, bayrağı, milleti için birlik ve beraberlik içinde kefenini giymiş 80 milyonluk bir halk vardır” diyerek Afrin’de düzenlenen Zeytin Dalı operasyonuna katılan Mehmetçiklerimize başarı ve zafer dileyerek başladığı o konuşması…

Ceylan İnşaat Türkiye Spor Ödülleri, dün gece (22 Ocak 2018, Pazartesi) Hilton Bomonti Hotel & Conference Center’da düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Futbolun efsane isimleri Cristoph Daum, John Benjamin Toschak ve Hristo Stoichkov gibi ünlülerin onur konuğu olduğu törenin açılış konuşmasını Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan yaptı.

Kurtuluş Savaşı ve 15 Temmuz şehitleri anısına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasının ardından başlayan Ceylan İnşaat Türkiye Spor Ödülleri töreninin açılış konuşmasına Suriye’nin Afrin kentine düzenlenen ve ‘Zeytin Dalı’ adı verilen sınır ötesi operasyonla başlayan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, operasyona katılan Mehmetçiklerimize başarı ve zafer diledi.

Milli birlik ve beraberlik içinde…

Salondaki katılımcıları ‘Hoşgeldiniz’ diye selamlayarak konuşmasına başlayan Muammer Ceylan, Türkiye’nin ‘milli beka mücadelesi verdiği bu günlerde ‘ölümü öldürmüş, kefenini giymiş bir başkomutan’ın arkasında vatanı, bayrağı, milleti için birlik ve beraberlik içinde kefenini giymiş 80 milyonluk bir halk vardır” dedi. Zeytin Dalı operasyonuna katılan askerlerimize başarı ve zafer dileyen Ceylan, Türkiye Spor Ödülleri’ne sponsor olmalarının nedenini şu sözlerle açıkladı:

“Spor evrensel bir dildir. Hangi inançta olursa olsun, hangi dilde konuşursa konuşsun insanları bir araya getiren bir etkinliktir. Spor, güzel ahlakı yaşamak ve yaşatmaktır. Spor, komşuluk ilişkilerini düzenleyen, dostlukları yaşatan bir eğitimdir. Spor, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan koruyan, bağımlılıklardan koruyan, uyuşturucu ve bunun gibi zararlı maddelerden uzak tutan, gençlerin iyilik ve güzellikte yarıştığı bir yarıştır. Spor, sağlıktır, başarıdır, barıştır.”

İşte Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan’ın dün geceki o konuşmasının videosu ve ardından konuşma metni:

Muammer Ceylan: “Allah, ordumuza bu mücadeleden zaferle çıkmayı nasip etsin”

“Hepiniz Ceylan İnşaat Türkiye Spor Ödülleri törenine hoş geldiniz.

Öncelikle, ülkemizin milli beka mücadelesi verdiği bu günlerde; ‘ölümü öldürmüş, kefenini giymiş bir başkomutan’ın arkasında vatanı, bayrağı, milleti için birlik ve beraberlik içinde kefenini giymiş 80 milyonluk bir halk vardır. Şu an Afrin’de, Suriye topraklarında ülkemizin birlik ve beraberliği için savaşan tüm kardeşlerimize başarılar ve inşallah zaferle dönmelerini diliyoruz.

Allah, ordumuza bu mücadeleden zaferle çıkmayı nasip etsin. Dua ediyoruz: İnşallah, Allah bizimle beraberdir!..

“Spor, güzel ahlakı yaşamak ve yaşatmaktır”

Ceylan İnşaat olarak Türkiye Spor Ödülleri’ne sponsor olduk. Çünkü; spor evrensel bir dildir. Hangi inançta olursa olsun, hangi dilde konuşursa konuşsun insanları bir araya getiren bir etkinliktir. Spor, güzel ahlakı yaşamak ve yaşatmaktır. Spor, komşuluk ilişkilerini düzenleyen, dostlukları yaşatan bir eğitimdir. Spor, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan koruyan, bağımlılıklardan koruyan, uyuşturucu ve bunun gibi zararlı maddelerden uzak tutan, gençlerin iyilik ve güzellikte yarıştığı bir yarıştır. Spor, sağlıktır, başarıdır, barıştır. Hepiniz hoş geldiniz, hepiniz Allah’a emanet olun. İnşallah güzel bir gece yaşayacağız, hepinize tekrar teşekkür ederim katıldığınız için sağolun…”

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin