MUSİAD EXPO kapılarını 17. kez açıyor! İşte program!

MUSİAD EXPO nerede? MUSİAD EXPO hangi şehirde? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı MUSİAD EXPO'da başka kimler konuşacak? İşte MUSİAD EXPO programı ve MUSİAD EXPO 2018 detayları...

MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği)’nin iki yılda bir düzenlediği Uluslararası Ekonomi, Finans ve Ticaret Zirvesi MÜSİAD EXPO, 21-24 Kasım tarihleri arasında CNR Expo İstanbul’da gerçekleşiyor. 17. MÜSİAD EXPO Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla ve MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’ın ev sahipliğinde 21 Kasım Çarşamba günü kapılarını açıyor. 17. MÜSİAD EXPO’nun 8 binin üzerinde B2B görüşmeye sahne olması ve bu görüşmelere 400’e yakın alım heyetinin yanı sıra yaklaşık 30 ülkeden bakan düzeyinde katılım gösterilmesi bekleniyor. Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Ortadoğu’ya, 100 kadar ülkenin temsil edileceği 17.MÜSİAD EXPO’da dünya ekonomisinin geleceği, bölgesel iş birlikleri ve Türkiye ekonomisinin büyüme yolunda önünü açacak faiz dışı projelerin tanıtımı en önemli gündem maddelerini oluşturacak.

MUSİAD EXPO gündeminde hangi konular var?

Bu yıl MÜSİAD EXPO kapsamında hayata geçirilecek diğer etkinliklerden biri de 20 Kasım Çarşamba günü İstanbul WOW Otel’de, “Dünya Para Sisteminde Çoğulculuk ve Adalet” ana temasıyla gerçekleşecek 22.International Business Forum (IBF), blockchain, alternatif para birimleri gibi kavramların tartışılacağı bir düşünce platformu olacak. MÜSİAD EXPO ile eş zamanlı düzenlenecek olan High-Tech Port’ta ise savunma ve havacılık sektörleri bir araya gelecek, ileri teknolojiyle üretilen ürünlerini sergileyecekler. İnsansız Deniz Aracı İDA, High Tech Port’un yıldızlarından biri olacak. Bu yıl ilk kez MÜSİAD EXPO kapsamında gerçekleştirilecek olan 6. Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi (UGİK), ise geleceğin iş insanlarını, girişimci ve sanayicilerini buluşturuyor. İş Başında Gençler Var sloganıyla gerçekleşecek 6. UGİK’de Gençlik, Girişimcilik ve Bilgi Ekonomisi ana teması altında, Dijital Para, İnovasyon ve Kurumsallaşma, Dönüşen Dünyada Geleceğin Meslekleri gibi konular ele alınacak.

MUSİAD EXPO forumları

22. International Business Forum (IBF):

Tarih: 20 Kasım 2018 Yer: İstanbul WOW Otel Saat: 09:30

17. MÜSİAD EXPO

Tarih: 21-24 Kasım 2018 Yer: CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi Saat: 09:30

4.High Tech Port:

Tarih: 21-24 Kasım 2018 Yer: CNR Expo İstanbul 1. Salon Saat: 09:30

6.Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi (UGİK):

Tarih: 24 Kasım 2018 Yer: CNR Expo İstanbul 3. Salon Saat: 09:30

MUSİAD EXPO 2018 DETAYLI PROGRAMI

Bunları da beğenebilirsin