Müsteşar Mustafa Öztürk İl Müdürleriyle buluştu

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Mustafa Öztürk, İl Müdürleri Ankara toplantısının açılış konuşmasını yaptı...
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Mustafa Öztürk, İl Müdürleri Ankara toplantısının açılış konuşmasını yaptı…

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk’ün açılış konuşmasıyla başlayan Çevre ve Şehircilik İl Müdürleri toplantısı, Ankara’da gerçekleştirildi… Peki Müsteşar Öztürk ve il müdürleri ne konuştular? İşte cevaplar…

Kentsel dönüşüm alanında yurt genelinde yürütülmekte olan çalışmalarda uygulama birliğinin sağlanması, yaşanan idari, teknik ve hukuki konulardaki sorunların tartışılarak çözüm önerilerinin ortaya konması, merkez ve taşra teşkilatı arasındaki koordinasyonun güçlendirilmesi amacıyla 13-15 Şubat 2015 tarihleri arasında Ankara’da Bakanlık merkez teşkilatı birim yöneticileri ve il müdürlerinin katılımıyla “İl Müdürleri Toplantısı” gerçekleştirildi.

İl Müdürleri Ankara toplantısını Müsteşar Öztürk açtı

Toplantı 13.02.2015 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk’ün açılış konuşmaları ile başlayan toplantı çerçevesinde Bakanlık merkez ve taşra teşkilatı yöneticileri güncel çalışmalar, yürütülen çalışmalarda ortaya çıkan sorunlar ve çözüm önerilerini 3 gün boyunca tartışarak, bundan sonraki süreçte yapılacak çalışmalar ve projeler ortaya konulmaya çalışıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Bunları da beğenebilirsin