Naim Erol Özgüner kimdir?

Naim Erol Özgüner kimdir, İBB'de hangi göreve getirilmiştir? İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Naim Erol Özgüner'i hangi göreve atadı? İşte 'Naim Erol Özgüner kimdir' sorusunun cevabı niteliğinde Naim Erol Özgüner özgeçmişi, Naim Erol Özgüner biyografisi...

Naim Erol Özgüner kimdir? Naim Erol Özgüner nereli? Naim Erol Özgüner kaç yaşında? Naim Erol Özgüner kaç doğumlu? Naim Erol Özgüner hangi göreve atandı? İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Naim Erol Özgüner’i hangi göreve getirdi? İşte ‘Naim Erol Özgüner kimdir’ sorusunun cevabı Naim Erol Özgüner özgeçmişi, Naim Erol Özgüner biyografisi…

Naim Erol Özgüner kimdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanı olarak atanan Dr. Naim Erol Özgüner, 1971 İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezuniyetinden sonra aynı bölüm de yüksek lisans ve doktora çalışmasını tamamlayarak Doktor unvanı almaya hak kazandı. Sonrasında Bilgi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans(MBA) eğitimini tamamladı.

4 yıl Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünde asistanlık ve Üniversite Dış İlişkiler Müdürlüğü görevlerini yürüttükten sonra, 2000 yılında Turkcell İletişim Hizmetleri Şirketi’nde GSM Hücre Planlama Mühendisi olarak göreve başladı. Turkcell Türkiye’nin yanı sıra Ukrayna, Gürcistan ve Belarus’taki GSM şebekelerinin tüm elektronik ve IT sistem altyapılarının kurulması ve yönetilmesi projelerinde üst düzey yönetici olarak rol aldı, son olarak Turkcell sabit ve mobil şebeke operasyonları bölümünü yönetti.

Özgüner, Bilgi İşlem Daire Başkanlığına atanmadan önce büyük veri, veri analitiği, yapay zeka ve makine öğrenmesi konularında çalışan CF Telekom firmasında Genel Müdürlük görevini sürdürüyordu. Bir kız çocuğu babası olan Özgüner, İngilizce bilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin