Nef Basınekspres nerede?

Nef Basınekspres nerede hayata geçiriliyor? Nef Basınekspres nerede konumlandırıldı? Nef Basınekspres projesi nerede? Nef Basınekspres nerede, nasıl gidilir? Nef Basınekspres nerede, konum bilgileri nerede? İşte Nef Basınekspres nerede sorusunun cevabı detaylar...

Nef Basınekspres nerede? Nef Basınekspres nerede inşa ediliyor? Nef Basınekspres nerede konumlandırıldı? Nef Basınekspres konum bilgileri nedir? Nef Basınekspres harita üzerinde nerede? İşte harita ve konum bilgisi ile Nef Basınekspres nerede sorusunun cevabı bilgiler…

Nef Basınekspres nerede?

Nef Basınekpres, TEM otoyoluna 2 kilometre, E-5 karayoluna 6.7 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 8.1 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Bir dönem fabrika binalarının dizildiği bir sanayi bölgesi iken bölgedeki büyük arazilere sahip fabrikaların şehir dışına taşınması bir anda bu hattı İstanbul’un potansiyeli yüksek yatırım noktası haline getirdi.

İstanbul ulaşım ağının tam ortasında yer alan Nef Basınekspres, çok yakında hizmete girmesi beklenen Mecidiyeköy – Güneşli metro hattının yanı başında konumlanıyor.

TEM ve E5’e olan yakınlığı, bağlantı yollarının kalbinde yer alması ve denize olan mesafesi ile de Nef Basın Ekspres şehrin en önemli yatırım noktalarından biri haline geliyor.

Nef Basınekspres konum

Nef Basınekspres projesinin harita üzerindeki konumu şöyle;

Nef Basınekspres iletişim
NEF BASINEKSPRES İLETİŞİM VE YENİ KAMPANYA DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!

Nef Ortayaka nerede?

Nef Çekmeköy nerede?

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin