NEF için şikayet var: ‘Tapumu vermiyor’

Nef işin ağır şikayet, Nef 22 projesinden konut alan bir vatandaş tarafından sikayetvar.com'da kaleme alındı. Nef 22 müşterisi, konuttaki tesisatın kalitesizliğinden Fold Home sisteminin işlemediğinden yakınırken, en ağır cümlesini sona sakladı: "Halen tapumu vermiyorlar!.."

NEF hakkında ağır şikayet, Nef 22 projesinden 1+1 konut alan bir müşterisinden geldi. Metrekare ve kalite şikayetini dikkate alan müşteri, tesisatların ucuz ve kalitesizliğini eve arıza için gelen tamircilerin de onayladığını belirtti.

“Nef tapumu vermiyor” şikayeti

Tüketicinin aldığı ürünle ilgili şikayetini duyurduğu platform sikayetvar.com üzerinden Nef’in Fold Home sistemine de isyan eden alıcı, misafirlerini otelde ağırladığını belirterek asıl sorununu şu cümlelerle kaleme alıyor: “Tüm harçları ödeyip vekalet göndereli aylar oldu halen tapumu vermiyorlar. (…) En sonunda bugün tekrar konuştuğumda yine tapu biriminde sıradasınız yanıtı üzerine kandırıldım mı sorusunu kendilerine yönelttim. Ey nef nefret ettirdiniz hakikaten. Verin tapumu da bir an evvel şu kabusunuzdan kurtulayım…” İşte o şikayet:

Nef İnşaat Tapumu Vermiyor… …!

“Nef 22 projeden peşin ödeyip 1+1 daire alma hatasını yaptım, vaat edilen metrekare ve kalite kesinlikle yerine getirilmedi. Oldukça küçük bir daire tarafıma teslim edildi. Tesisatlar o kadar ucuz ve kalitesiz ki bunu ben değil arıza için gelen tamirciler samimiyetle ifade ediyorlar her defasında…

Fold Home daireleri hizmete sunmadılar misafirim geldiğinde otelde ağırlıyorum. Tüm harçları ödeyip vekalet göndereli aylar oldu halen tapumu vermiyorlar. Hemen her gün arıyorum artık her aradığımda farklı isimlerden farklı mazeretler dinliyor sinir kat sayımı yükseltiyorum.

En sonunda bugün tekrar konuştuğumda yine tapu biriminde sıradasınız yanıtı üzerine kandırıldım mı sorusunu kendilerine yönelttim. Ey nef nefret ettirdiniz hakikaten. Verin tapumu da bir an evvel şu kabusunuzdan kurtulayım…”

sikayetvar.com

Bunları da beğenebilirsin