Nef Ortayaka nerede?

Nef Ortayaka nerede? Nef Ortayaka konum bilgileri nerede? Nef Ortayaka projesi nerede? Nef Ortayaka nerede konumlandırıldı? Nef Ortayaka projesi nerede hayata geçiriliyor? İşte Nef Ortayaka nerede sorusunun cevabı, harita üzerinde Nef Ortayaka konum bilgileri...

Nef Ortayaka nerede? Nef Ortayaka konum bilgileri nedir? Nef Ortayaka projesi nerede? Nef Ortayaka projesine nasıl gidilir? Nef Ortayaka konum bilgisi nerede? Nef Ortayaka’ya nasıl gidilir? İşte Nef Ortayaka konum bilgisi ile Nef Ortayaka nerede sorusunun cevabı…

Nef Ortayaka nerede?

Nef Ortayaka nerede?… Nef Ortayaka konum ve harita bilgisi aşağıda…

TEM ile E-5’in ortasında, Haliç’e 5 dakika mesafede yer alan Nef Ortayaka; yanı başından geçecek yeni raylı ulaşım hatları ve köprülerin tamamına hızlıca ulaşımı sağlayan bağlantı yolları ile İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkânı sağlıyor.

Dünyaca ünlü Türk Mimar Emre Arolat’ın tasarladığı proje;1+1’den 3+1’e kadar farklı yaşam seçenekleri, ince düşünülmüş ortak yaşam alanları ve dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcılar tarafından tasarlanan Foldhome odaları ile dikkat çekiyor. Bir Nef keşfi olan patentli Foldhome konsepti sayesinde evinize; özel sinema salonu, misafir odası, kapalı basketbol sahası, davet odası gibi odalar ekleyerek onlarca odalı bir eve sahip olabiliyorsunuz.

Nef Ortayaka taksit tutarı nedir?

Uzun süredir beklenen Nef’in yeni şehir merkezi projesi Nef Ortayaka,lansman öncesi satışa sunulduğu ilk 3 günde 152 adet konut satıldı. Yeni kampanya çerçevesinde Nef Ortayaka’da bir eve aylık 2900 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmak mümkün.

Nef Ortayaka konum

Nef Ortayaka projesinin konum bilgisi şöyle:

Nef Ortayaka iletişim

NEF ORTAYAKA İLETİŞİM VE YENİ KAMPANYA DETAYI İÇİN TIKLAYIN!
Bunları da beğenebilirsin