Newjoy, Koln IMM’de

Bebek ve genç mobilyasında dünya markası olma hedefiyle yola çıkan, yeni ve alternatif pazarlar oluşturma stratejisi ile hareket eden Newjoy, 22 Ocak’a kadar devam edecek olan Köln Uluslararası IMM Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda uluslararası ticaretini büyütüyor.

Sektörün uluslararası ticaretini güçlendiren ve Avrupa’nın en büyük fuarı kabul edilen IMM’ye 60 ülkeden mobilya üreticileri katılıyor. Fuarın bebek ve genç mobilyasına yoğunlaşan önemli markalarından biri olan ve 4. kez fuarda yerini alan Newjoy, bu yıl da zengin ürün gamıyla ilgi görüyor.

Şu an 30 ülkede, 100 şehirde, 150 noktadan gençlere ve ebeveynlere ulaşan marka ürün çeşitliliği, kalitesi ve tasarımları ile Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Uzakdoğu’ya kadar geniş bir coğrafyada söz sahibi… İngiltere, Hollanda, Rusya, G. Afrika, Cezayir, Libya, S.Arabistan, Kuveyt, Dubai, B.A.E. Irak, Güney Kore, Malezya, Tayland, Çin ve Vietnam gibi ülkelere ihracat gerçekleştiriyor. Yurt içinde 40 ilde 72 mağaza ile hızlı bir büyüme gerçekleştiren marka, özellikle konsept mağazalarını yurt dışında da büyütmeyi planlıyor… Üretiminin yüzde 35’ini ihraç eden Newjoy, özellikle yeni pazarlarda aktif rol oynayarak, ihracat payını yüzde 50’ye çıkarmayı hedefliyor.

Newjoy Uzmanlığı Dünya Pazarında…

Irak, KKTC, Azerbaycan, Avusturya, Vietnam ve Fas’ta mağazaları bulunan marka, uluslararası fuarlarda kurduğu bağlantıları aktif ticarete dönüştürerek ürün ihracatının yanı sıra konsept mağazalarla da marka algısını güçlendiriyor. Son olarak Vietnam’da açtığı mağaza ile ülkedeki ilk Türk mobilya markası olan Newjoy, Ocak ayı içerisinde Bakü, Beyrut ve Süleymaniye’de yeni mağazalarını açmaya hazırlanıyor.

2017 yılında yurt içinde ve yurt dışında yeni yatırımları ile istihdamını artıracak olan marka, yurt içinde 14, yurt dışında 10 konsept mağaza açacak. Newjoy, beş yıllık süreçte mağaza sayısını yurt içinde 150’ye, yurt dışında 40’a ulaştırmayı planlıyor.

Farklı coğrafyalarda ortak beğeniler…

Avrupalı tüketicilerin ilk tercihleri arasında akıllı mobilyalar yer alıyor. Newjoy’un Smart serisi inovatif tasarımıyla fuarın öne çıkan ürünlerinden… Birbirini tamamlayan ve ihtiyaca göre eklenen modülleriyle zenginleştirilebilen Smart serisi, Newjoy koleksiyonlarının en çok ilgi gören ürünü… 7 ana modülden oluşan seri ile 72 farklı modülde 1000’den fazla dekorasyon formları oluşturulabiliyor. Smart, yaşam alanlarında özgür tasarımlar için lacivert, lila, sarı, pembe, kırmızı, mavi ve turkuaz olmak üzere 7 farklı renk seçeneği sunuyor.

Newjoy, sosyal ağların gelişmesi ve iletişimin güçlenmesi sonucu, farklı coğrafyalarda oluşan, ortak beğenilere cevap veriyor. Tüm ebeveynlerin ve gençlerin ortak faydası için kaliteli, sağlıklı ve fonksiyonel mobilyalar tasarlıyor. 42 farklı modelde ve renkte zengin ürün gamı ve üretimde gösterdiği hassasiyet ile dünya pazarında daha güçlü yer almayı hedefliyor.

Bunları da beğenebilirsin