Newjoy Koln IMM’den yeni pazarlara döndü

Yeni ve alternatif pazarlar oluşturma stratejisi ile hareket eden, yurtdışı fuarlarında bağlantılarını güçlendiren Newjoy, 4. kez katıldığı Köln Uluslararası IMM Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’ndan Kuveyt, Almanya, Latin Amerika, Benelux, Fransa, Ukrayna, Moğolistan ve İngiltere gibi ülkelerle yeni iş bağlantıları gerçekleştirerek döndü.

Bebek ve genç mobilyasında uzman marka kimliği ile kısa sürede büyük bir atılım gerçekleştiren Newjoy, sektörün lideri olma hedefinde. Üretimde gösterdiği hassasiyet ile dünya pazarında daha güçlü yer almayı amaçlayan marka, tüm ebeveynlerin ve gençlerin ortak faydası için kaliteli, sağlıklı ve fonksiyonel mobilyalar tasarlıyor. Newjoy, Avrupa’nın en büyük ve önemli fuarı olan, 60 ülkeden mobilya üreticilerinin katıldığı IMM fuarında 42 farklı modelde ve renkte zengin ürün gamından takımların yer aldığı standı, tasarımları ve dekorasyonuyla ilgi çekti.

Güçlü pazarlama ağı ile 30 ülkede ve 100 şehirde ebeveynlere ve gençlere ulaşan Newjoy, Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Uzakdoğu’ya kadar geniş bir coğrafyada söz sahibi… Yurt içinde 40 ilde 70 mağaza ile hızlı bir büyüme gerçekleştiren marka, özellikle konsept mağazalarıyla yurt dışında da büyüme atağında… Latin Amerika, Ukrayna, İngiltere, Moğolistan ve Amerika gibi farklı pazarlarda yeni yatırım hedefleri ile 2017 yılında yurt dışında satış noktalarını artıracak… Newjoy, beş yıllık süreçte mağaza sayısını yurt içinde 150’ye, yurt dışında 40’a ulaştırmayı planlıyor. Kuveyt, Almanya, Latin Amerika, Benelux, Fransa, Ukrayna, Moğolistan ve İngiltere’den yatırımcılar ile kurduğu bağlantıları yakın zamanda nihai karara bağlayacak olan marka, dünya pazarında hakimiyetini arttıracak.

Fuarın ilgi gören ürünü Smart oldu…

Almanya, İngiltere, Fransa, Kuveyt, B.A.E., Latin Amerika, Ukrayna , Moğolistan, Amerika, Fildişi , Rusya, Azerbaycan ve Benelux gibi ülkelerden ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan marka, özellikle inovatif serisi Smart ile öne çıkıyor. 7 ana modülden oluşan Smart serisi ile 72 farklı modülde 1000’den fazla dekorasyon formu oluşturabilmesi, özellikle Hollanda, İngiltere ve Almanya gibi küçük m2’li konutlarda yaşayan tüketiciler için maksimumda fonksiyonellik sağlıyor.

Newjoy, online satış stratejisi ile Amazon’da…

Tüm sektörlerde olduğu gibi e-ticaret ile satış yöntemi artık mobilya sektörü içinde gereklilik haline geliyor… Newjoy, ürünlerine ulaşımı kolaylaştırmak ve daha çok kişiye ulaşmak için online satış stratejilerini güçlendiriyor. Dünya çapında satış yapan, Amazon gibi büyük online marketlere ürün veren marka, Almanya’da bebek ve genç grubundan birçok takımıyla e-ticaret üzerinden tüketicisine ulaşıyor. IMM Fuarı’nda inovatif kullanımıyla öne çıkan Smart serisini de ürün gamına eklemek isteyen site, Newjoy’un dünyada bilinirliğini arttırması adına önemli bir satış kanalı.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin