Newjoy’dan Eylül’de 5 yeni mağaza

Newjoy, kaliteli, sağlıklı ve fonksiyonel ürünleri, zengin ürün alternatifleri ve uygun fiyat politikasıyla büyümeye devam ediyor…

2016’nın ilk aylarından itibaren yurt çapında açtığı konsept mağazalarına Eylül ayı içerisinde 5 yeni mağaza daha ekleyen marka, 5 yıllık süreçte yurt içinde 150 satış noktası hedefine emin adımlarla ilerliyor…

Dünya’da 30 ülke, 100 şehir ve 150 satış noktasından bebeklerin ve gençlerin hayal dünyalarını renklendiren Newjoy’un, Vietnam, Fas, Irak, KKTC, Azerbaycan ve Avusturya’da konsept mağazaları bulunuyor. Yurt çapında 35 ilde 65 mağazası bulunan marka, Eylül ayı içerisinde Çanakkale, Balıkesir, Muş, Uşak ve Kayseri illerinde yeni konsept mağazalarını açtı. Tasarımlarını kalite ve fonksiyonellik üzerine kurgulayan Newjoy, hızla büyüyen marka değeri, teknolojik alt yapısı, yenilikçi ve çevreci üretim anlayışıyla gençlerin ve ebeveynlerin beklentilerini karşılıyor.

Newjoy, kurulduğu ilk yıldan itibaren başta büyük şehirler olmak üzere başarılı bir yapılanmayla kısa sürede yurt genelinde penetrasyonunu artırmayı başarıyor. Pazarın ihtiyacını iyi gözlemleyerek doğru yatırımcılar ile doğru zamanda doğru işbirlikleri geliştiren marka, kısa sürede hızlı bir büyüme gerçekleştiriyor. Dünya trendlerini yakından takip eden marka, özel tasarım bebek ve genç odası koleksiyonlarından, halı, perde ve aydınlatma gibi tamamlayıcı ürün ve aksesuarlara kadar, tüm ihtiyaçları şık bir sunum ile konsept mağazalarında tüketicilerine ulaştırıyor.

Franchising sistemi ile 4 yılda 65 mağaza…

Yatırımcısıyla kol kola büyüyen Newjoy, teknolojik alt yapısı, geniş ürün-fiyat alternatifleri ve yapmış olduğu yatırım danışmanlıklarıyla güçlü bir franchising sistemi sunuyor. Marka, yatırımcısına ulusal tanıtımların yanı sıra bölge koruması, lokal tutundurma çalışmaları, pazarlama aksiyonları ve eğitim gibi destekler veriyor. Newjoy ailesinin yeni üyesi olmak isteyen girişimciler başlangıç bedeli ve royalty olmadan karlı bir yatırıma başlangıç yaparak ortalama yüzde 60 kar marjı elde ediyor. Markanın yatırımcısından beklentisi; perakende tecrübesi, markayı temsil edebilecek yeteneğe ve bilgi birikimine sahip olması… Markanın yurt içinde öncelikli mağazalaşmayı planladığı şehirler arasında İstanbul, İzmir, Ankara ve Van geliyor.

Annelerin hassasiyetine, gençlerin yaşam tarzına uygun özgün tasarımlar…

Kaliteli, uzun ömürlü ve çevreci üretim anlayışıyla kısa sürede sektörde fark yaratan Newjoy, renkli ve dinamik tasarımlarıyla ebeveynlerin ve gençlerin beğenisini kazanıyor. Anne hassasiyetinde üretim gerçekleştiren marka sağlıklı ve fonksiyonel tasarımlarını, 30’dan fazla model çeşitliliğini geniş fiyat alternatifleriyle yedi yıl garantili olarak müşterileriyle buluşturuyor. Bebek ve gençlerin sağlığını olumsuz etkileyecek kanserojen maddelere üretiminde yer vermiyor ve Dünya kalite standartlarında E-1 ve GS uluslararası kalite sertifikalarına sahip. Figürler özel UV baskı ve vitray çizim teknikleriyle uygulanıyor.

Web: http://www.newjoy.com.tr/

Bunları da beğenebilirsin