Nurol GYO projeleri Londra’da görücüye çıktı

Nurol GYO’nun İstanbul’un çeşitli yerlerindeki 3 yeni projesi Londra’da tanıtıldı. NUROL GYO Satış Direktörü Serhat Güngör ve Kurumsal Satış Müdürü Ender Yakşi, yurt dışından Türkiye’de konut alanlara verginin “0” olduğunu söylediler.

Türkiye’nin gayrimenkul sektörü liderlerinden NUROL GYO (Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı), İstanbul’un çeşitli yerlerindeki 3 yeni projesini Londra’da tanıttı. West End’deki Ishtar Restaurant’da düzenlenen tanıtım gecesinde, kurumun Satış Direktörü Serhat Güngör ile Kurumsal Satış Müdürü Ender Yakşi, projelerle ilgili ayrıntılı bilgi verdiler. Mecidiyeköy’deki, Nurol Tower, Seyrantepe’deki Nurol Life ve Güneşli’deki Nurol Park projelerini, slide sunumu ile tanıttılar.

Yücel Park

Çevreye uyumlu, yeşil bina olarak tasarlanan ve tüm en son teknik özelliklere uygun yapılan 3 projenin, kısa süre içinde teslim edileceğini kaydeden Serhat Güngör ve Ender Yakşi, yurt dışında yaşayan Türklerin, emlak alımında vergilerinin 0 olduğunu ve bunun Resmi Gazete’de yayınlanarak, yürürlüğe girdiğini de eklediler.

Eurovizyon.co.uk‘den Mustafa Köker‘in haberine göre; Sunumu yapan Ender Yakşi, Nurol Holding’in 51 yıl önce Nurettin, Erol ve Oğuz Çarmıklı kardeşler tarafından kurulduğunu , 3 kıtada 16 ülkede , 12 farklı sektörde, 40’ın üzerinde şirket ve 20 binden fazla çalışanı ile Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olduğunu söyledi. İstanbul’da tamamlanmak üzere bulunan projelerin tamamen yeşil bina anlayışıyla yapıldığını belirten Satış Direktörü Serhat Güngör ise ulaşım açısından 3 yapının da en uygun konumda bulunduğunu, hepsinin metro duraklarına ve ana yollara çok yakın olduğunu söyledi. Binaların ofis, home office olarak hizmet anlayışına uygun yapıldığını da kaydeden Serhat Güngör ve Ender Yakşi, tüm projelerinin servis ve bakım hizmetlerinin dünyaca ünlü Alman RGM firması tarafından yapılacağını da eklediler.

Ishtar’daki tanıtım gecesine katılan çok sayıdaki konuk, binalarla ilgili soru sorarak, ayrıntılı bilgi aldı.

Eurovizyon.co.uk

Bunları da beğenebilirsin