Nurol Park’ta anahtarlar teslim ediliyor

Nurol GYO’nun üç yıl önce satın aldığı ve üzerinde Hürriyet Medya Towers’ın bulunduğu arsada hayata geçirdiği projesi Nurol Park’ta hayat başladı… 340 milyon dolara mal olan projede ev sahibi olan 120 kişiye anahtarları teslim edildi… İşte detaylar…

Basın Ekspres yoluna adını veren, Hürriyet Medya Towers’ın 55 bin metrekarelik arsasında hayata geçirilen 1.464 konutluk Nurol Park projesinde yaşam başladı. Toplam 340 milyon dolar maliyetle inşa edilen projede anahtar teslimleri Temmuz ayının ikinci yarısında başladı ve 120 konut sahibi, yeni evlerine adımlarını attılar.

Nurol Park Güneşli’de neler var?

Nurol GYO’nun ilk karma projesi olma özelliğini taşıyan ve satışları tamamlanmak üzere olan Nurol Park Güneşli’de 7 katlı 2 blokta 2+1, 3+1, 4+1 seçenekleriyle 84 loft, 18 katta 1+1 ve 2+1 seçenekli 544 residence ve 27 katlı tek blokta 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleriyle 836 Tower dairesi bulunuyor. Projede ayrıca 19 bin metrekarelik bir alan da 99 metrekareden 1.454 metrekareye kadar birleştirilebilen ofislere ayrıldı. Nurol GYO, ‘4 metre tavan yüksekliği’ kriterini Nurol Park Ofis’te de uyguladı.

Öte yandan karma proje, 27 bin 500 metrekarelik alışveriş merkezinde 7 bin 500 metrekare büyüklük ile İstanbul’un en büyük açık hava yeme-içme alanlarından birine ev sahipliği yapacak. Ünlü markaların mağazaları, butik sinema salonları, iç ve dış mekan eğlence alanları da Nurol Park Güneşli’nin nefes aldıran bölümleri olacak.

Nurol Park nerede?

nurolparknerede

Nurol Park yol tarifi

Proje Basın Ekspres bağlantı yolu üzerinde bulunmaktadır. E-5’i veya TEM’i kullanarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

1. Köprü / 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden (eski adıyla Boğaziçi Köprüsü’nden) Geliş: Boğaziçi Köprüsü’nden Avrupa yakasına gelirken E-5 çevre yolundan Metrobüs istikametini Avcılar yönünde takip edin. Metrobüs Yenibosna durağını geçer geçmez, 200 metre sonra sağa doğru, Olimpiyat Stadı – Mahmutbey Basın Ekspres E-6 Bağlantı yoluna devam edin.

Sağınızda Kuyumcu Kenti göreceksiniz. Basın Ekpres yolunda Güneşli sapağına kadar devam edin. Güneşli kavşağından sağa dönüp adadan (göbekten) Metro Groso Market tarafına dönüp, Basın Ekspres’e paralel Yan Yoldan (Bahar Caddesi) 1 km ileride sağda Nurol Park satış ofisimizi göreceksiniz.

2. Köprü / Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden Geliş: Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden (TEM) çevre yolunu Avcılar istikametinde takip edin, sağ tarafınızda Türk Telekom Arena kalacaktır.. Sol tarafınızda Tekstilkent’i görene kadar dümdüz devam etmelisiniz. Yolun ilerisinde, sağda İstoç Ticaret Merkezini göreceksiniz. İstoç’u geçtikten hemen sonra sağdan Atatürk Hava Limanı yönüne, Basın Ekspres Yoluna gireceksiniz. 2 km sonra İlk Halkalı Köprüsü’nde Mahmutbey çıkışı yönüne saparak sola doğru döneceksiniz (burada dönüş için bir yonca bulunuyor, sol tarafınızda 212 AVM kalacak) 212 tarafına geçince 100 metre sonra ilk sağdan Gülbahar Caddesine dönüp 200 m kadar ilerleyince sağa Gültepe sokağa döndüğünüzde 100 metre ilerde tekrar sola dönüp Basın Ekspres Yan Yolda (Bahar Caddesi) 100 m ilerledikten sonra solda Nurol Park satış ofisini göreceksiniz.

Toplu Taşıma ile Ulaşım : Satış ofisine E-5 yönünden gelecekseniz, toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yenibosna’dan HT12 otobüsleri ile ve Bakırköy’den 98H otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bakırköy – İstoç Minibüs seferleri ile de satış ofisine gelebilirsiniz.

Nurol Park Basın Ekspres iletişim

Adres: Evren Mahallesi, Bahar Cad. No:43-J Güneşli / İstanbul
Telefon: 444 6496 / 444 N GYO
E-mail: info@nurolpark.com.tr

Web: www.nurolpark.com.tr

Bunları da beğenebilirsin