Ondörtüç Pendik’in deniz manzaralı evlerinde Müstakil Yaşam konsepti

İnsay Yapı Pendik’te inşa ettiği ‘Ondörtüç Pendik’in sahip olduğu zengin peyzaj alanları, geniş balkonlu, depolu ve panoramik Yalova manzaralı daireleriyle “Müstakil Yaşam” konseptine üst düzey bir boyut getiriyor. Ondörtüç Pendik fiyat listesi 368 bin TL’den başlıyor... Detaylar şöyle...

Şehrin merkezinde izole yaşam arayışı içinde olan yatırımcıların buluştuğu; 252 konut ve 15 ticari birimden projede, peşin ödemede yüzde 30’a varan indirim uygulanıyor. Projede, ayrıca 0,99 faiz oranı ile 120 ay vadelendirme seçeneği de sunuluyor.

İnsay Yapı’nın İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te inşa ettiği ‘Ondörtüç Pendik’, sahip olduğu tüm unsurlarıyla pandemi ile birlikte oluşan izole yaşam beklentisine, fark yaratan unsurlarıyla en doğru cevabı veriyor. Okul ve iş yaşamını da evlere sığdıran donanımı, zengin peyzaj alanları, geniş balkonlu, depolu ve panoramik Yalova manzaralı daireleriyle şehrin ortasında gerçek bir “Müstakil Yaşam” konsepti sunuyor. Proje, sahip olduğu zengin peyzaj alanlarının yanı sıra; spor, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkurlarıyla da izole yaşamın tüm unsurlarını içerisinde barındırıyor.

“Müstakil Yaşam” arayışlarına cevap veren örnek proje

‘Ondörtüç Pendik’ projesinin şehrin merkezinde yer alan konumunu, içerisinde barındırdığı unsurlarıyla birleştirerek şehirli ama “Müstakil Yaşam” arayışlarına cevap verebilen örnek bir proje olduğunu vurgulayan İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:
“Projemiz, Anadolu yakasının merkezi haline dönüşen Pendik’te yer alan konumu ve üst düzey donanımıyla her dönemde yatırımcılar açısından cazibe yaratıyordu. Pandemi nedeniyle oluşan izole yaşam beklentisine cevap veren özellikleriyle da yatırımcıyla kurduğu dostluğu pekiştirdi. İçerisinde bulunduğumuz dönemde, yatırımcılar şehrin merkezinde ancak tamamen izole bir yaşam arayışı içindeler. Dolayısıyla proje seçiminde merkezi lokasyon ve izole yaşamı tanımlayan geniş balkon, peyzaj alanları, işi de eve taşımaya uygun depo alanları gibi kriterler ilk sırada yer alıyor. Projemiz merkezi lokasyonu ve üst düzey donanımıyla bu kriterlerin tümünden en yüksek notu alıyor. Buna ek olarak deniz manzarası beklentisinde olan yatırımcılara da sunduğumuz panaromik Yalova manzarasıyla “Müstakil Yaşam” konseptine üst düzey bir boyut kazandırıyoruz.”

Sektör standartlarına farklı bir boyut

‘Ondörtüç Pendik’ projesinin sahip olduğu unsurlarıyla sektördeki standartlara farklı boyutlar kazandırdığını sözlerine ekleyen Çulhalık, “Konutta beklenti her dönemde değişiyor. Yatırımcı beklentilerini doğru okuyan, sektörün bir adım önünden giden projelerin talep gördüğü bir dönemdeyiz. ‘Ondörtüç Pendik’ de bu yaklaşımıyla yatırımcı taleplerini, her zaman yukarılara taşıyor.” dedi.

Ofisi de okulu da eve taşıdı

Konutta yeni trendlerin öncülerinden İnsay Yapı, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te hayata geçirdiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesiyle ofis ve okul yaşamını da evlere sığdırıyor. Şehrin içinde müstakil bir yaşam sunulan projede 2+1 ve 3+1 dairelerin içinde 3 ile 3.5 metrekare arasında değişen depolama alanları yer alıyor. 3+1 olan 3 cepheli köşe dairelerde, biri dairenin hemen karşısında konumlanan, diğeri ise otopark katında yer alan 2 depo bulunuyor.

Ondörtüç Pendik fiyat

1+1 dairelerin 368 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede,

2+1 daireler 505 bin TL’den,

3+1 daireler ise 718 bin TL’den yatırımcılarla buluşturuluyor.

Her büyüklükteki dairede balkon

İmza attığı projelerle sektörün yenilikçi markaları arasına giren İnsay Yapı, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te hayata geçirdiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesiyle korona günlerinde rahat bir nefes aldırıyor. ‘Ondörtüç Pendik’ sakinleri, tüm Türkiye’yi evlere kilitleyen virüse rağmen, geniş balkonlu dairelerinde, korona günlerinde en çok ihtiyaç duyulan balkon keyfini doyasıya yaşayabiliyor. Şehrin içinde müstakil bir yaşam vaat eden projede yer alan 2+1 ve 3+1 dairelerin her birinde yemek yenilecek kadar geniş balkonlar yer alıyor. Projede yer alan 1+1 dairelerin çoğunda da balkon yer alıyor. Projenin yüzde 85’i balkonlu dairelerden oluşuyor.

Pendik’in merkezinde ayrıcalıklı yaşam alanı

‘Ondörtüç Pendik’ projesi, 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı ‘Ondörtüç Pendik’; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkânının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunduğu ve her daireye depo alanının tahsis edildiği projedeki mağaza ve restoranlar da ayrıcalıklı yaşam alanı konseptini tamamlıyor. Pendik’in merkezinde yer alan ‘Ondörtüç Pendik’ projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Teknokent’e komşu…

2021 yılında hizmete girecek Şeyhli metro istasyonu, projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Teknokent’e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta

Ödüllü mimar Turgut Toydemir imzasını taşıyan proje, dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor. ‘Ondörtüç Pendik’, Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu olacak mesafede konumlanıyor.

Bunları da beğenebilirsin