Onur Park Life ticari ünitelerine ilgi büyük

Bölgenin en büyük caddesi, Onur Park Life İstanbul'da ticari alan kiralamaları başladı. Onur ParkLife İstanbul, çevre popülasyonuna hitap edecek önemli markaların olduğu ve toplamda 231 cadde dükkanıyla, bölgenin en büyük cadde avm konsepti olacak. İşte detaylar...

Onur ParkLife İstanbul’un anahtarları teslim edilmeye başlayan birinci etabında,89 dükkandan oluşan alışveriş merkezi ve kreş gibi sosyal üniteleri faaliyete geçecek.

Onur İnşaat A.Ş ve Onur Çimento Yapı A.Ş, yarım asırlık deneyimi ile demir, çimento ve betonun; mühendislik ve mimarlığın bir araya gelmesiyle güvenin inşa edildiği Onur Park Life İstanbul’da ilk etabın satışları tamamlandı. Daire sahiplerine anahtarları yılsonu itibari ile teslim ediliyor.

Onur Park Life İstanbul, Akbatı AVM’ye 500 metre

Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş.’nin sahibi olduğu, 46.800 m2 ve kendi arazisi üzerinde geliştirilen residence, mall ve business karma konsept projesi olan Onur Park Life İstanbul, Bahçeşehir’in hemen bitişiğinde Akbatı AVM’ ye 500 metre mesafede yer alıyor.

Onur Park Life İstanbul’da neler var?

Onur Park Life İstanbul Projesi; kişiye özel otopark ve depo alanlarının yanı sıra, 1000 metrekarelik kreş, bir katta dört daire konsepti, teslim sonrası düşük aidat ve kaliteli yönetim garantisi, birbirini görmeyen manzarası açık blok anlayışı, yüksek tavanlı mimarisi, en küçük 2+1’lerin 132 metrekareden başladığı daireleri ve az yoğunluklu inşaat olma özelliği ile bölgedeki projelerden ayrılıyor.

Onur Park Life İstanbul iletişim

Web: www.onurparklife.com

Bunları da beğenebilirsin