Orhan Demir kimdir?

Orhan Demir kimdir? Orhan Demir kimdir, İBB'de hangi göreve getirildi? İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından Ulaşımdan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı’na atanan Orhan Demir kimdir? Orhan Demir nereden mezun? İşte 'Orhan Demir kimdir?' sorusunun cevabı; Orhan Demir özgeçmişi, Orhan Demir biyografisi...

Orhan Demir kimdir, İBB’de hangi göreve getirilmiştir? Orhan Demir nereden mezun? Orhan Demir ne mezunu? Orhan Demir, İBB’de hangi görevleri yerine getirecek? Her Şey Çok Güzel Olacak sloganıyla 31 Mart ve 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan Ekrem İmamoğlu, İBB Başkanı olarak Orhan Demir’i hangi göreve atadı? İşte ‘Orhan Demir kimdir’ sorusunun cevabı niteliğinde; Orhan Demir özgeçmişi, Orhan Demir biyografisi…

Orhan Demir kimdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Ulaşımdan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı’na atanan Orhan Demir, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden 1979 yılında mezun oldu.

Orhan Demir, yüksek lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde tamamladı.1983 – 1994 yılları arasında sırasıyla, İmar ve İskan Bakanlığı Büyük İstanbul Nazım Plan Bürosu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, STFA Mühendislik A.Ş.’de şehir plancısı, müdür yardımcısı ve proje müdürü olarak görev yapan Orhan Demir, 1986 yılından bu yana, başta İstanbul olmak üzere ülkemizin farklı kentleri ve bölgeleri için hazırlanan ulaşım ana planları, karayolu, tramvay, hafif raylı sistem, metro sistemleri talep analizleri, fizibilite etütleri gibi kentsel ve bölgesel ölçeklerdeki ulaştırma projelerinde görev aldı.

Demir, 1999 yılından bu yana Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak ulaşım planlaması konusunda dersler veriyor, atölye çalışmalarına katılıyor.

Pelin Alpkökin kimdir?

Yasin Çağatay Seçkin kimdir?

Bunları da beğenebilirsin