Pana senaryosu bitti, şimdi gerçekler!

Senarist ve yapımcı, Pana Holding Yönetim Kurulu Başkanı Raci Şaşmaz'ın şikayetiyle gözaltına alınan Kürşat Ufuk ve Yasin Ufuk'un ailesinden basın açıklaması geldi... Aynen yayınlıyoruz...

Pana Yapı’nın eski CEO’su Kürşat Ufuk ve kardeşi Yasin Ufuk’un ailesi tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle;

UFUK AİLESİ’NDEN BASIN AÇIKLAMASI

“Öncelikle bu zorlu günlerde yanımızda duran tüm değerli sevenlerimize ve aile bireylerimize selam ve minnet ile başlamak isteriz.

Ailemiz yıllarca vatanına ve milletine her kademede hizmet etmiş ve hizmet etmeye devam eden bir ailedir. Gelinen süreç içerisinde konu ile ilgili bilgi ve belgeler adli ve idari kurum ve kuruluşlarla paylaşılmış, gerekli yerlere suç duyurusunda bulunulmuştur.

KÜRŞAT UFUK’UN EMNİYETTEKİ İFADESİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

İlgili şahsın kendisini hakim, savcı, emniyet görevlisi ilan ederek suçu suçluyu tespit edip süreç bitmiş gibi yapmış olduğu talihsiz açıklamalar yaşadığı paniği net bir şekilde gözler önüne sermiştir. Ancak adaletin er yada geç tecelli edeceğine inancımız sonsuzdur.

“Gerçeklerin itibar gördüğü hukuki süreç başlamıştır”

Basında da geniş şekilde yer alan bu olayda medyatik olmanın avantajları kullanılarak sadece çamur at izi kalsın devresi olayın adli makamlara intikal etmesi ile sona ermiş, sıradan vatandaşın da söz sahibi olduğu belgelerin ve gerçeklerin itibar gördüğü hukuki süreç başlamıştır.

İlerleyen günlerde konu ile ilgili gelişmeler basın ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Ufuk Ailesi

Bunları da beğenebilirsin