Pana Yapı, Çeşme Jardin Eden’e başladı

Pana Holding bünyesinde faaliyet gösteren Pana Yapı, Çeşme’de yeni bir konut projesine başladı. Yatırım bedeli 150 milyon TL’yi bulan ‘Jardin Eden Çeşme’ ile altyapısı modern, şirin bir köy inşa edilmesi planlanıyor…

Grubun yapım tarafı ‘Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizi ile dikkat çekerken gayrimenkul tarafı da yeni yatırımlarla büyüyor. Yatırım bedeli 150 milyon TL’yi bulan ‘Jardin Eden Çeşme’ ile altyapısı modern, şirin bir köy inşa edilmesi planlanıyor.

edenjardin2

Toplam 124 bin metrekare alan üzerinde hayata geçecek projede farklı büyüklük ve konumlarda, geniş bahçe alanlarına sahip, 3+1, 4+1 ve 6+2 villa tipleri yer alıyor.

Jardin Eden fiyat

mahir_şaşmaz_pana_yapi
Pana Yapı İnşaat Grup Başkanı Mahir Şaşmaz…

Projenin satışa açılan ilk etabında yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını belirten Pana Yapı İnşaat Grup Başkanı Mahir Şaşmaz, “10 farklı villa seçeneği ile 118 villa ve toplam 6 ayrı konakta 60 rezidanstan oluşan ‘Jardin Eden Çeşme’de fiyatlar 1 milyon 385 bin TL’den başlıyor” dedi.

Hürriyet‘in haberinde göre projenin ilk etabındaki villaların yüzde 78’ini sattıklarını belirten Şaşmaz, örnek evi de haziran ayında tamamlayacaklarını dile getirdi.

edenjardin1

Villaların Güney Fransa ve Ege mimarisinin birleşimiyle tasarlandığını ifade eden Şaşmaz, ferah meydanları, yeşil yürüyüş yolları, bisiklet parkurları, küp taşlı yolları, taş duvarları, kemerleri, seyir terasları, kameriyeleri, zeytin atölyesi ve isteğe bağlı olarak işlenebilen bahçe alanlarıyla Çeşme’yle bütünleşen bir proje planladıklarını dile getirdi.

Jardin Eden iletişim

Proje Adresi: Reisdere Mahallesi Çeşme/İzmir

Merkez satış ofisi

Adres: Bağdat Cad. No: 242/6 Göztepe/Kadıköy İST.
Telefon: 444 80 11
E-Mail: info@panayapi.com
Web: jardineden.com.tr

Bunları da beğenebilirsin