Panoramik manzaraya sahip konut projeleri

Şehrin kaosundan bıkan insanların kaçıp uzaklaşmak istediği manzara hayalleri vardır. Güzel manzara seyretmek ve kendinizi bulutların altında huzur içinde hissetmek için artık kilometrelerce yol yapmanıza, surlara, kulelere, tepelere metrelerce tırmanmanıza gerek yok. Panoramik manzaraya sahip konut projeleri sayesinde istediğiniz manzaraya şehrin içinde de kavuşmanız mümkün.

Bu yazımızda sizlerle Hürriyet Emlak Projeland’de yer alan panoramik manzaraya sahip konut projeleri listesini paylaşacağız. Fiyatları diğer konut projelerine oranla yüksek olan bu projeler muhteşem bir manzara vaat ediyor.

İşte panoramik manzaraya sahip konut projeleri:

Folkart Ardıç Çeşme

Folkart Yapı tarafından inşa edilen Folkart Ardıç Çeşme projesi adından da anlaşılacağı üzere Çeşme’de konumlanıyor. Projede daire fiyatları 1 milyon 517 bin TL’den başlıyor, 7 milyon 140 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Folkart Ardıç Çeşme

Folkart Ardıç Çeşme

Folkart Ardıç Çeşme fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Gümüşlük Vista Sunset

Derincam Vista Sunset tarafından inşa edilen Gümüşlük Vista Sunset projesi Gümüşlük’te hayata geçiriliyor. Projede daire fiyatları 700 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 350 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Gümüşlük Vista Sunset

Gümüşlük Vista Sunset

Gümüşlük Vista Sunset fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Folkart Blu Çeşme

Folkart Yapı tarafından inşa edilen Folkart Blu Çeşme projesi İzmir Çeşme’de konumlanıyor. Projede daire fiyatları 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor, 4 milyon 200 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Folkart Blu Çeşme

Folkart Blu Çeşme

Folkart Blu Çeşme fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Panoramik manzaraya sahip projeler

Panoramik manzaraya sahip konut projelerini ayrıntılı incelemek için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz:

Panoramik manzaraya sahip konut projeleri için tıklayın

Elite Residence

Alim İnşaat tarafından Elite Residence projesi İstanbul Küçükçekmece’de konumlanıyor. Projede daire fiyatları 550 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 250 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Elite Residence

Elite Residence

Elite Residence fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Panorama Pavli

Altınsoy İnşaat tarafından inşa edilen Panorama Pavli projesi İstanbul Pendik’te konumlanıyor. Projede daire fiyatları 590 bin TL’den başlıyor, 700 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Panorama Pavli

Panorama Pavli

Panorama Pavli fiyatları ve diğer tüm detayları için tıklayın.

Blue Lake

Metal Yapı Konut tarafından inşa edilen Blue Lake projesi İstanbul Küçükçekmece’de konumlanıyor. Projede daire fiyatları maalesef belirtilmemiş.

Blue Lake

Blue Lake

Blue Lake hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

Erka Panorama

Erka Grup tarafından inşa edilen Erka Panorama projesi İstanbul Kağıthane’de inşa ediliyor. Projede daire fiyatları 690 bin TL’den başlıyor.

Erka Panorama
Bunları da beğenebilirsin