Park Residences Cadde, Bağdat Caddesi’ne değer katıyor

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Bağdat Caddesi’nde lüks ve konforu sofistike hizmetleriyle sunan Park Residences Cadde Projesi bölgede geleceğin kent yaşamı anlayışını temsil ediyor.

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin 2015 yılı Kasım ayında satışa çıkardığı ve büyük ilgi gören Park Residences Cadde projesi, bölgede yatırımcıların ilgi odağı oldu. Park Residences Cadde projesi hem çok kârlı bir yatırım, hem de geleceğin yaşamına bugün ulaşma fırsatı sunuyor.

Park Residences Cadde3

Bağdat Caddesi’nde, 44 bin metrekare arazi içinde 20 bin metrekarelik yeşil alanı ile İstanbul’un en seçkin projelerinden biri olarak ön plana çıkan Park Residences Cadde toplam 341 rezidanstan oluşuyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ve penthouse olarak tasarlanan 102 metrekare ile 690 metrekare arasında 8 farklı tipte rezidans bulunuyor. Malzeme seçimi ve tasarımı dünya standartlarında en üst kalite baz alınarak yapılan rezidansları ile farklı yaşam stillerine hitap ediyor.

Park Residences Cadde4

İstanbul’un En Seçkin Bölgesinde Seçkin Bir Hayat

Bağdat Caddesi’nde Göztepe‘de, İstanbul Boğazı, eşsiz tarihi yarımada, nefes kesici Adalar ve Marmara Denizi manzaralı, sahip olduğu niteliklerle bölgedeki tek ve benzersiz proje olarak öne çıkan Park Residences Cadde taşınmaya hazır durumda ve çok cazip fiyatlarla satışları devam ediyor.

Park Residences Cadde2

En seçkin restoranların, cafelerin, butiklerin ve sosyal mekânların ortasında bulunan Park Residences Cadde İstanbul’un sayılı seçkin marinalarından biri olan Kalamış Marina’ya, 120 dönümlük alanı ile şehirde bir vaha gibi herkesi kucaklayan Özgürlük Parkı’na, İstanbul’da benzeri bulunmayan kilometrelerce uzunluğundaki sahil ve yürüme yoluna erişim ayrıcalıkları ile konum açısından eşsiz.

Park Residences Cadde6

Farklı Yaşam Stillerine Farklı Tasarımlar

Rezidansların dekorasyonunda kullanılan malzeme seçimi dünya standartlarında en üst kalite baz alınarak yapıldı. Konuklara sunulan benzersiz hizmetler de Park Residences Cadde’nin en önemli farklarından biri. Sosyal donatılarıyla da öne çıkan Park Residences Cadde projesi içinde; fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, cildi gençleştirecek nem ayarlı C vitaminli duşlar, spa, sauna, hamam, şok duşlar, dinlenme odası, concierge ve güvenlik hizmetleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları, yürüyüş parkuru yer alıyor.

Park Residences Cadde5

Park Residences Cadde’de ev sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek concierge hizmetleri de sunuluyor. Bunlar arasında otel, uçak, restoran, konser bileti rezervasyonları, limuzin, tekne gibi araç ulaşım ve transferler hizmetleri, vale parking, oda temizliği, kahvaltı servisi, çamaşır yıkama ve kuru temizleme, saatli aşçı ve garson, evcil hayvan bakımı, ev içi teknik bakım ve onarım desteği, IT destek, parti-davet organizasyon ve Business Center bulunuyor. Ayrıca sakinlere özel güvenlik hizmeti de sunuluyor.

Park Residences Cadde8

Çevresindeki Projelerden Çok Farklı

İnşaat kalitesi, merkezi lokasyonu, 360 derecelik İstanbul manzarası, sosyal donatıları ve tüm bunları benzerlerine oranla çok daha uygun koşullarla satışa sunmasıyla fark yaratan projede eşsiz konum mimari detaylarla da bütünleşiyor.

Doğru lokasyonda, modern yaşamın gerektirdiklerini sunabilen, sakinlerinin yaşamını kolaylaştıran, yaşamından keyif almasını sağlayan Park Residences Cadde’de rezidans kiralama talebi yükselerek devam ediyor. Kiralama kolaylığından dolayı projeyi iyi bir yatırım aracı olarak gören birçok yatırımcı birden fazla rezidans satın alarak doğru bir yatırım yaptı.

Park Residences Cadde1

BİRLEŞİK GAYRİMENKUL HAKKINDA

İstanbul merkezli Birleşik Gayrimenkul; modern konut, konaklama ve karma-kullanımlı projelerde sektördeki standartları yükseltmekte uzmanlaşmış bir gayrimenkul geliştirme, inşaat ve yatırım firmasıdır. Endüstri lideri profesyonellerden oluşan Birleşik Gayrimenkul ekibinin tasarım ve inşaat alanlarında sahip oldukları engin deneyimin yanı sıra, bire bir proje yönetimi, sonuç odaklı satış ve pazarlama ve Türkiye’de gayrimenkul geliştirme ve inşaat alanlarında kazandıkları deneyimden doğan gayrimenkul finansmanları hakkında benzersiz uzmanlıkları vardır.

Sektörde öncü adımlar atan şirketin son dönemlerdeki projeleri arasında, Park Residences Cadde projesi de bulunmaktadır. Detaya, kaliteye ve titiz çalışmaya gösterilen üstün özenle, Birleşik Gayrimenkul projeleri, sanat, mühendislik ve beceriyi sentezleyen eserler olarak yaratılır.

Bunları da beğenebilirsin