Piyalepaşa İstanbul satış fiyatını Kaan Yücel açıklıyor -VİDEO

Piyalepaşa İstanbul fiyat bilgileri açıklandı. İşte Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından Beyoğlu’nda hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul fiyat detayları ve Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel’in önemli açıklamaları…

Piyalepaşa İstanbul projesinde yaşanan süreç ve hedefler, bugün (11 Kasım 2015, Çarşamba) Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel ve projenin mimarı iki design group Yönetici Ortağı Y. Mim. Murat Kader’in katılımıyla gerçekleşen toplantıda paylaşıldı.

piyalepasaistanbullansman

Kaan Yücel: “Duyuru yapmadan Piyalepaşa İstanbul’un yüzde 10’unu sattık”

kaanyucel

Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel toplantıda projenin özelliklerini ve projeyle ilgili gelişmeleri anlatarak, “Bugün ilk kez sizlerle paylaştığımız reklam filmimiz ile birlikte kampanyamızı da başlatmış oluyoruz” dedi.

PİYALEPAŞA İSTANBUL REKLAM FİLMİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Piyalepaşa İstanbul satış hedefleri

Kampanya öncesinde henüz duyuru yapmadan projede yüzde 10 oranında satış gerçekleştirdiklerini ifade eden Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel, yıl sonuna kadar Piyalepaşa İstanbul projesindeki konutların yüzde 30’unu ve 2016 yılının sonuna kadar da yüzde 50’sini satmayı hedeflediklerini açıkladı.

PİYALEPAŞA İSTANBUL FOTOGALERİSİ İÇİN TIKLAYIN!

Piyalepaşa İstanbul fiyat

Piyalepaşa İstanbul projesinde satış fiyatları ve ödeme seçeneklerini de açıklayan Kaan Yücel, “Piyalepaşa İstanbul’un en büyük özelliği şehrin merkezinde yer alan bir proje olması. Projemizde konutlarımızın metrekare satış rakamları 8 bin 500 TL, rezidanslarımız ise 10 bin 500 TL’den başlıyor” diye konuştu.

Piyalepaşa İstanbul ödeme seçenekleri

Firma bünyesinde yüzde 35 peşinatla 24 ay vade yüzde 0 faiz, 36 ay vade için yüzde 0,30 faiz oranı, 48 ay vade için yüzde 0,45 faiz oranı imkanı sunduklarını söyleyen Yücel, “Müşterilerimiz Ziraat Bankası ve Garanti Bankası’ndan konut kredisi kullanarak da projemizden ev sahibi olabilir” dedi. İşte Kaan Yücel’in açıklamalarının video kaydı…

Piyalepaşa İstanbul iletişim

PİYALEPAŞA İSTANBUL İLETİŞİM VE ULAŞIM BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

imarpanosu.com

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin