Piyalepaşa’ya 18 katlı otel geliyor-FOTOGALERİ

Piyalepaşa İstanbul kentsel dönüşüm projesi ile Beyoğlu Piyalepaşa’ya 18 katlı otel inşa ediliyor. Piyalepaşa İstanbul otel kısmı 18 kattan oluşacak… İşte Piyalepaşa İstanbul projesiyle Beyoğlu’nun kazanacağı yeni otelin görsellerinden oluşturduğumuz o fotogaleri…

Polat Holding şirketi Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından İstanbul’un ilk özel mahalle konseptiyle kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, 18 katlı otel projesini de Beyoğlu’na kazandıracak.

İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Piyalepaşa Bölgesi’nde 800 milyon dolarlık yatırım ile hayata geçirilen proje tamamlandığında, Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olacak.

KAAN YÜCEL PROJEYİ ANLATIYOR

Konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağından oluşan bir karma kullanım projesi olarak tasarlanan Piyalepaşa İstanbul projesinin teknik detayları ile ilgili bilgi veren Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel, “Projemizi, Beyoğlu’nun en merkezi semtlerinden Piyalepaşa’da 82 dönüm arazi üzerinde hayata geçireceğiz. Projemizde; konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş mağazalarının yer aldığı alışveriş sokağı bulunuyor. Piyalepaşa İstanbul’un en önemli özelliği; yüksek binalar yerine daha çok alçak binaların yer aldığı yatay konseptte tasarlanmasıdır. Bu anlamda projemizdeki konut blokları 6-10 kat arasında, ofis blokları ise 5-12 kat arasında değişmektedir. 190 adet rezidansın yer aldığı rezidans bloğumuz 16 katlı, bölgedeki otel ihtiyacına önemli bir çözüm olacağına inandığımız otelimiz ise 18 katlıdır” dedi.

Piyalepaşa İstanbul otel alanı, 34 bin metrekare olacak şekilde tasarlandı.

PİYALEPAŞA İSTANBUL OTEL FOTOGALERİ

PİYALEPAŞA İSTANBUL’DA NELER VAR?

Proje, yüzde 48 yeşil donatı alanı sayesinde de sahiplerine ve kullanıcılarına doğayla buluşma imkanı sunacak. 2 katlı alışveriş sokağında; 9 salonlu sinema kompleksi, zengin fast food üniteleri ve çalışma saatlerinde esneklik sağlayacak şekilde planlanmış farklı gastronomik damaklara hitap eden cafe ve restorantlar yer alacak. Projenin kullanıcılarına ve sahiplerine sunduğu en büyük avantajlardan biri de 3.900 araçlık, 4 katlı otopark alanı olacak.

PİYALEPAŞA İSTANBUL ULAŞIM

Ulaşım açısından da merkezi konumda yer alan “Piyalepaşa İstanbul”, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kağıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın konumuyla ön plana çıkıyor. Ayrıca, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin merkezi noktalarına sadece birkaç dakika içinde ulaşım imkanı sunacak.

Çevreci yaklaşımı ile de fark yaratmayı amaçlayan projenin tamamı kentsel alanlar için geliştirilmiş ‘Leed Neighborhood Development’ (Mahalle Gelişimi), 3 ofis ve otel bloğu için ise ‘Leed Green Building’ sertikası için değerlendirmeye alındı. Proje, Leed Neighborhood Development ile Dünya’da ve Türkiye’de bu sertifikaya sahip ilk projelerden biri olacak.

Piyalepaşa İstanbul künyesi

Proje Yatırımcısı: Piyalepaşa Gayrimenkul Geliştirme Yatırımı ve Ticaret A.Ş
Proje Yatırım Tutarı: 800 milyon Dolar
İnşaat Alanı: 440 bin metrekare
Konut Alanı: 107 bin metrekare
Konut Adeti: 760
Ofis alanı: 50 bin metrekare
Rezidans Bloğu-Adet: 190
Otel Alanı: 34 bin metrekare
Alışveriş alanı-sokağı: 31 bin metrekare
Kapalı Sosyal Tesis Alanı: 2 bin 500 metrekare
Otopark: 3 bin 900 araçlık
Mimarlık Ofisi: İki Design Group

Piyalepaşa İstanbul iletişim

PİYALEPAŞA İSTANBUL YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN!

Satış Ofisi Adres: İstiklal Mah. Piyalepasa Bulvarı 20/1A Beyoğlu İstanbul
Tel: 0 850 622 04 04 – 0 212 212 04 04
E-Mail:info@piyalepasa.com.tr

Web: www.piyalepasa.com.tr

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin