PLASTPAK ve İZWOOD 2018’de inovasyon şov

TÜYAP tarafından düzenlenen Plastik-Ambalaj Sektörleri ile Ağaç İşleme Teknolojisi-Mobilya Yan Sanayi sektörlerinin en büyük buluşması PLASTPAK ve İZWOOD 2018 Fuarları, sektör profesyonellerini buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor.

Plastik-Ambalaj sektörleri ile Ağaç İşleme Teknolojisi-Mobilya Yan Sanayi sektörlerini bir araya getiren PLASTPAK ve İZWOOD 2018 Fuarları, 10 Nisan Salı günü sektör profesyonellerine kapılarını açtı. Sektördeki son teknolojiler ile donatılmış ürünler ise fuarda büyük ilgi görüyor.

Yeni nesil teknolojiler…

Son teknoloji Vega 5X; 5 eksen motor özel yapısı sayesinde en zorlu işleri bile kolay bir şekilde gerçekleştiren 5 eksen konfigürasyon ile limitsiz işleme makinesi, enterpolasyon ile motor yüksek kalite sonuçlar, hassasiyet ve hızlı işlemeyi garanti ediyor.

Kullanıcısının ihtiyaçlarına göre motor gücünü artırma imkanı tanıyan teknoloji, sıvı soğutma ile uzun süre güvenli şekilde çalışmayı sağlıyor. Vega ve Robotıx’in Yüksek kaliteli ve hassas vakum konsolu ve blokları ise vakum konsolu ve vakum blokları yardımıyla kısa sürede parça yükleme ve referanslama imkanı sunuyor. Güçlü tutuş ile işlemede mükemmel sonuçları ortaya koyan makine; kapı menteşe, kilit yeri uygulamaları için 5,5 kW çift çıkışlı yüksek performanslı opsiyonel yan freze motoru ile hızlı ve pratik çözümler sunuyor. Güçlü yapısı sayesinde de uzun saatler çalışmaya imkan veriyor. Fuarda sergilenen bir diğer ürün olan Rover A; esnek CAD/CAM uygulamaları ile yaratıcı çözümler ortaya çıkabiliyor. Alphacam hazır ve güvenilir CNC kodları üretmek, verimli ve hızlı takım yolları oluşturmak isteyen üreticiler için geliştirilmiş tam işlevsel, kullanımı kolay bir CAD/CAM çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Basit 2 eksen çizimlerden çok karmaşık 5 eksen çizimlere kadar işleme yapılabilmesine imkan sağlayan bu yeni nesil teknoloji; Nesting Çözümü, 3D Oyma ve Freze Uygulamaları, Aggregate ve Delik Ünitesi Desteği ve Ek modüller ile geniş kullanım alanı sunuyor.

14 Nisan 2018 Cumartesi akşama kadar son teknoloji ürünlere ev sahipliği yapacak olan PLASTPAK ve İZWOOD 2018 Fuarları, 25 binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmayı amaçlıyor.

Bunları da beğenebilirsin