Portekiz Kurtköy fiyat listesi 515 bin TL’den başlıyor

Portekiz Kurtköy fiyat listesi 515 bin TL'den başlangıç gösteriyor... Portekiz Kurtköy, Kurtköy metro hattının Yenişehir çıkışında konumlandırıldı... İşte detaylar...

Portekiz Kurtköy fiyat listesi 515.000 TL’den başlıyor… Ekizler İnşaat tarafından 5 bin 300 metrekare arsa üzerine yapımı başlanan Portekiz Kurtköy, Kurtköy metro hattının Yenişehir çıkışı önünde konumlanıyor…

İstanbul’un hızla büyümesi farklı bölgelerde yeni yerleşim merkezlerinin oluşmasını sağladığı gibi bu bölgelerin toplu ulaşım ihtiyacını da beraberinde getiriyor. İstanbul gibi büyük bir metropollerde her gün artan trafik yoğunluğuna karşın ulaşımda en iyi alternatif çözümler ise raylı sistem ve metro hatları olarak karşımıza çıkıyor.

İstanbul’un ihtiyacı olan daha hızlı, konforlu ve güvenli toplu ulaşım için 149,95 km’ye ulaşan raylı sistem büyümeye devam ediyor. Yapımı devam eden 159,6 km’lik raylı sistem hattı inşaatına tüm hızıyla ilerlerken İstanbul Büyükşehir Belediyesi önümüzdeki yıllarda toplam 1.025,30 km’lik raylı sistem uzunluğu tamamlamayı planlıyor. Açıklanan hedef gerçekleştiği taktirde İstanbul, New York’tan sonra dünyanın ikinci büyük metro ağına sahip kenti haline gelecek.

Metro bağlantıları ulaşımı kolaylaştıracak

2020 yılının sonunda hizmete açılacak Sabiha Gökçen-Kurtköy Metro Hattı 3 istasyondan oluşacak. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan metroya binen bir yolcu Teknopark, Yenişehir ve Kurtköy istasyonlarında seyahat edebilecek.

6 kilometre uzunluğundaki Sabiha Gökçen-Kurtköy Metro Hattı; Çekmeköy – Sancaktepe – Sultanbeyli – Kurtköy Hattı ve Kadıköy – Kartal – Kaynarca Metro Hatlarını birbirine entegre edecek.

Ayrıca, Çekmeköy – Sancaktepe – Sultanbeyli – Kurtköy hattının, yapımı devam etmekte olan Üsküdar – Ümraniye – Çekmeköy hattının devamı olduğu düşünüldüğünde, tüm bu hatlar Üsküdar istasyonu ile Marmaray raylı sistem hattına, Altunizade istasyonu ile de Metrobüs hattına entegre olmuş olacak.

Sabiha Gökçen-Kurtköy metro hattı Portekiz’e çıkıyor

Kurtköy metro hattının Yenişehir çıkışı, Ekizler İnşaat tarafından 5 bin 300 metrekare arsa üzerine yapımı başlanan Portekiz projesinin hemen önünde konumlanıyor. 2019 Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan, 112 konut ve ticari ünitelerden oluşan proje bölgede metroya yakınlığıyla ayrı bir önem kazanıyor.

Bölgede var olan üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler ve Teknopark’ın yanı sıra Kuzey Anadolu Otoyolu ve metro ulaşımları ile adeta ulaşım akslarının kesişim noktası haline gelecek olan Kurtköy hem yatırımcılar hem de huzurlu bir yaşam sürmek isteyen konut alıcıları için cazibe merkezi haline geldi.

Bu değerli lokasyondaki önemli konumuyla da alıcılarına kazandıracak Portekiz Kurtköy projesinde 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. 131 m2’den başlayan daire tipleri 164 m2’ye kadar değişiyor. 2+1 daireler 515 bin TL’den 3+1 daireler 670 bin TL’den satışa sunuluyor.

Lansmana özel yüzde 12 indirim

Ekizler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ekiz; “Lansmana özel yüzde 12 indirim uyguluyoruz projede ayrıca peşinat ödemlerine yüzde 10 ekstra indirim gerçekleştiriyoruz. Portekiz projesinde şirket bünyesinde yüzde 50’si peşin 48 ay faizsiz vade imkanını konut alıcılarına sunuyoruz. 5 Mayıs 2018 tarihi itibariyle resmi gazetede yayınlanan tapu harçlarının düşürülmesi ve KDV indirimi bu dönemde konut almayı planlayanlar için avantaj sağlayacaktır.” dedi.

Portekiz projesi Akdeniz bölgesine has bitkilerle donatılmış %60 yeşil alandan oluşacak ayrıca proje içerisinde havuz, spor tesisleri, cafe, restoranlar, cadde dükkanları bulunacak.

Portekiz Kurtköy iletişim

Web: www.portekiz.com.tr

Ekizler İnşaat

1982 yılında kurulan Ekizler İnşaat, 35 senelik tecrübesi ile 2.000’den fazla seçkin ailenin tercihi oldu. 18 Proje ve 200.000 m² ‘nin üzerinde inşaat alanını hayata geçiren Ekizler İnşaat; müşteri odaklı yaklaşımı, satış sonrası memnuniyet ve modern mimari çözümler sunan anlayışı ile kaliteli yaşam alanları sunmaya devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsin