Porto Peramos’un temelleri atıldı FOTO-VİDEO

Porto Peramos projesi için temel atıldı. Mim Construction EU CEO'su Emre Ergül, "Mim İnşaat'ın 'İstanbul'a Bodrum'dan daha yakın 12 ay Yunanistan tatili' imkanı sunan Porto Peramos projemiz için saha çalışmalarımız hızla sürüyor" dedi. İşte o anların videoları ve fotogalerisi...

Porto Peramos için ilk beton döküldü… Çanakkale merkezli Mim İnşaat’ın Avrupa şirketi Mim Costruction EU’nun Yunanistan’daki ilk projesi Porto Peramos‘un temelleri atıldı. imarpanosu.com’a konuşan Mim Costruction EU CEO’su Emre Ergül, “İstanbul’a Bodrum ve Kuşadası’ndan daha yakın, yılın 12 ayı Yunanistan tatili ve Euro ile markalı konut yatırımı imkanları sunan Porto Peramos projemiz için çalışmalarımız hızla sürüyor” dedi.

Porto Peramos nerede?

Porto Peramos, Kavala Nea Peramos’ta 1.464,24 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Porto Peramos projesinde inşaata 878,12 metrekare ayrılırken, toplam 350 metrekare, proje sahiplerinin kullanımına açık bahçe, yeşil alan olarak değerlendirilecek.

Porto Peramos projesinde iki farklı tipte konut yer alıyor. 2+1 bahçe katı ve 2+1 loft daireler…

Mim Construction EU, Porto Peramos projesindeki konutlardan 2+1 bahçe katlarını 88 metrekare ve 2+1 loft daireleri 105 metrekare olarak tasarladı.

Porto Peramos fiyat

Porto Peramos projesinde konut fiyatları 113 bin Euro ve 140 bin Euro arasında değişiyor.

Porto Peramos’ta son durum ne?

Porto Peramos proje sahasındaki beton döküm faaliyetinden son kareler ve videolar, imarpanosu.com farkıyla yayınlandı… İşte o fotoğraflar ve videolar…

PORTO PERAMOS’TAKİ SON ÇALIŞMALARI FOTOGALERİDE İNCELEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

 

Porto Peramos iletişim

Web: www.portoperamos.com

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin