Quasar İstanbul konsolos eşlerini ağırladı

Quasar İstanbul, İstanbul'da görevli Başkonsolos ve Fahri Konsolos eşlerini yeni yıl davetinde ağırladı. SCCI Başkan Yardımcısı ve kurucu üyesi Mina Argün’ün ev sahipliğinde yapılan davette Başkan Hebah Al Matrook, SCCI Sekreteri Meral Akdikmen, Dışişleri Bakanlığıİstanbul temsilcisi Büyükelçi Murat Tamer’in eşi Anna Tamer ve diğer üyeler bulundular. İşte detaylar...

Quasar İstanbul, İstanbul’da yaşayan konsolos eşlerini ağırladı… İstanbul’da mevcut başkonsolos ve fahri konsoloslukların misyon şeflerinin eşleri tarafından kurulan Spouses of the Consular Corps of Istanbul-SCCI (İstanbul’da yerleşik Muvazzaf ve Fahri Konsolos Eşleri Grubu), yeni yılın gelişini kutlamak amacıyla Quasar İstanbul’da bir araya geldiler.

SCCI Başkan Yardımcısı ve kurucu üyesi Mina Argün’ün ev sahipliğinde yapılan davette Başkan Hebah Al Matrook, SCCI Sekreteri Meral Akdikmen, Dışişleri Bakanlığı İstanbul temsilcisi Büyükelçi Murat Tamer’in eşi Anna Tamer ve diğer üyeler bulundular.

Quasar İstanbul buluşmasında 2020 trendleri konuşuldu

İş Portföy Quasar GYF markasının Quasar İstanbul rezidansında gerçekleşen davetinde gazeteci ve trendsetter Aslı Barış da 2020 trendlerini paylaştı. NARS’ın bu özel günde make-up artisti Onur Kaya’nın yeni yıl trendlerini uygulamalı olarak paylaşması davetlilere ön bir yılbaşı keyfi yaşattı.

Mobilya tasarım markası BonObjet ile dekore edilen mekanda, doğayı düşünen farklı bir yaklaşım ile tasarlanan “Invisible Tree” adlı kuşlar ve dilek kurdeleli yeni yıl figürlerinden oluşan yılbaşı ağacı da çok beğenildi.

1998 yılında kurulan İstanbul’da yerleşik Muvazzaf ve Fahri Konsolos Eşleri Grubu, birbirlerini ve bulundukları kenti ve ülkeyi daha iyi tanımak için sosyal, sanatsal etkinlikler düzenlemeyi amaçlıyor. Grup, gerek bulundukları ülkede gerekse uluslararası düzeyde, sosyal sorumluluk içerikli yardım ve destek için organizasyonlar düzenliyor.

Quasar İstanbul Yeni Yıl Daveti’ne kimler katıldı?

Quasar İstanbul buluşmasında konsolos eşleri, Hebah Al Matrook, Maya Jabbado, Victoria Short, Füsun İhsanoğlu, Deepali Mukherjee, Prof. Emel Başar, Aslı Barış, Marwa Habboush, Basma Butani Onde, Meral Akdikmen ve Mina Argun yer aldı…

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin