Queen Bomonti fiyat listesi 648 bin 970 TL’den başlıyor

Queen Bomonti fiyat listesi 648 bin 970 TL'den başlangıç gösteriyor. Toplam 15 bin 335 metrekare arsa alanına sahip Queen Bomonti detayları haberde...

Sinpaş imzasıyla İstanbul’un tarih, kültür-sanat, eğlence ve iş dünyasının son dönemdeki en popüler merkezi Bomonti’de yükselen Queen Bomonti projesi; gerçek İstanbul ruhunu lüks ve kaliteyle yaşamak isteyenlere Bomontili olma ayrıcalığı sunuyor.

Queen Bomonti, taçlı özgün mimarisi, Türkiye’nin ilk HIGHLIFE temalı evleri, kendine ait dev şehir parkı ve şehir manzarasının tadını çıkaracağınız geniş balkonlarıyla şehrin sembollerinden biri olmaya aday.

Gayrimenkul sektöründeki 44 yıllık deneyim ve uzmanlığı ile İstanbul’un batı yakasındaki gözbebeği Bomonti’de çok özel bir projeyi hayata geçiren Sinpaş, Queen Bomonti ile şehrin içinde ama karmaşadan uzak, huzurlu ve kaliteli yaşamın konforunu sunuyor. Queen Bomonti, taçlı özgün mimarisi, 10 bin metrekarelik şehir parkı, highlife temalı evleri, ihtişamı ve estetiğiyle İstanbul’un cazibe merkezinde kusursuz bir yaşamı hayal olmaktan çıkarıyor. Proje, her geçen gün değer kazanan Bomonti’nin merkezindeki avantajlı lokasyonunun yanı sıra en üst katındaki panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım Crown Lounge ve geniş balkonlar gibi farklı nitelikleriyle de ilgi görüyor. Hem oturum hem de yatırım için cazibe merkezi olma niteliğini taşıyor.

Yakınlık ve kalite avantajları bir arada

Queen Bomonti şehrin nabzını tutan kültür ve sanat merkezlerine, köklü ve saygın eğitim kurumlarına, Türkiye’nin en gelişmiş donanımına sahip sağlık kuruluşlarına, ticaret ve alışveriş merkezlerine, Avrupa’nın en büyük kongre oteli Hilton’a ve İstanbul’un çok özel eğlence mekanı Bomontiada’ya yürüme mesafesinde… Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi hem iş hem de eğlence merkezlerine dakikalar içinde ulaşma konforunu kaliteli yaşamla birleştiriyor.

Nefes aldıran 10 bin metrekarelik özel park

Kendine ait 10 bin metrekarelik parkı ile şehrin tam kalbinde yeşillikler içerisinde güvenle yaşanabilecek benzersiz bir yaşam alanı sunacak Queen Bomonti, şehir parkının içinde bulunan yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet mekanları, yüzme havuzu ve güneşlenme terasları ile hem şehri hem de doğayı doya doya yaşayabilme imkânı verecek.

Kraliçenin evi ziyarete açıldı

Queen Bomonti’de son yılların iki dekorasyon trendinden; cazibe, ışıltı ve konforun birleştiği “marble trend” ile daha çok beton yüzeylerin hâkim olduğu, rahat ve modern yaşam tarzını yansıtan “loft trend”e göre hazırlanan örnek daireler ziyarete açıldı. Queen Bomontililer modern şehirli insanın tüm ihtiyaçlarına göre tasarlanan bu örnek dairelerdeki dekorasyon alternatiflerinden birini seçerek kişiye özel zevklerini evlerine yansıtabilirler.

Crown Lounge’da 5 çayı keyfi

Ayrıca modern ve çarpıcı bir dekorasyon anlayışıyla hizmete sunulan Queen Bomonti’nin en üst katındaki Crown Lounge’da, 5 çayı keyfini İstanbul’un eşsiz manzarası eşliğinde yaşayabilir, misafirlerini ağırlayabilir ve özel kutlamalar da yapabilirsiniz.

Yüzde 5 peşinat 60 ay vade

Queen Bomonti sadece yüzde 5 peşinat ve vade farksız 60 aya varan ödeme seçenekleri ve kişiye özel ödeme planları ile çok özel bir gayrimenkul sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

Queen Bomonti fiyat

Queen Bomonti fiyat listesi 648 bin 970 TL ila 3 milyon 849 bin 799 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Queen Bomonti genel özellikleri

Şehir parkı, Crown Lounge, Çocuk Oyun Alanı, Yürüyüş Parkurları, Kutlama ve davet alanı, Yüzme havuzu, Güneşlenme terasları, Fitness & wellness club, Tenis kortu, Street Ball Sahası, Otopark, Güvenlik, Heliport, Ticari Alanlar (Restaurant, patisserie, kuaför, kuru temizleme, süper market, lostra, araç kiralama, eczane vb.)

Sinpaş Queen Bomonti Proje Künyesi

Toplam Arsa Alanı: 15.335 m2

Konum: İstanbul/Şişli/Bomonti

Konut Sayısı: 1.078

Fiyat Aralığı: 648.970 TL – 3.849.799 TL

Başlangıç Tarihi: 09.09.2015

Teslim Tarihi: Mart 2019

Metrekare Aralığı: 46 m2-195 m2

Konut Tipleri: 1+0/1+1/2+1.3.5+1

Web sitesi: www.queenbomonti.com

Bunları da beğenebilirsin