Referans Kartal Towers fiyat listesi 340 bin TL’den başlıyor

Referans Kartal Towers fiyat listesi 340 bin liradan başlangıç gösterirken; konut alana peşin ödemede yüzde 25 indirim kolaylığı sağlanıyor… İşte detaylar…

2018 sonunda teslim edilmesi planlanan projede yer alan seçili dairelerde peşin ödemelerde yüzde 25 indirim veya %5 peşinat ile 84 aya kadar vade farksız ödeme imkanı sağlanıyor.

İstanbul’a değer katan projeler geliştirmeye devam eden Kiler GYO, Anadolu Yakası Kartal’da 300 milyon liralık yatırım değerine sahip ‘Referans Kartal Towers’ projesini inşa ediyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere, yüzde 5 peşinatla 84 aya kadar sıfır faiz veya 120 aya kadar uzayan vade imkanı sağlanıyor. Seçili dairelerde peşin ödemelerde ise yüzde 25 indirim fırsatı sunuluyor.

Referans Kartal Towers konut tipleri

Kartal sahiline yakın konumlanan ‘Referans Kartal Towers’ 31 katlı ve 24 katlı 2 blok olarak yükseliyor. Toplam 451 konut ve gündelik ihtiyaçların kolaylıkla karşılanacağı mağazalardan oluşan 800 metrekarelik ticari alana sahip projede 1+1’den 4+1’e kadar dört farklı daire tipi mevcut. Ayrıca 3+1, 4+1 ve 5+1’den oluşan penthouse daireler de yer alıyor. 1+1 ve 2+1 daireler, projenin girişinde yer alan 4 katlı baza bölümünde bulunuyor.

‘Referans Kartal Towers’da yer alan dairelerin alan büyüklükleri ise 56 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiyor. Penthouse daireler ise 211 metrekare ile 404 metrekare arasında alan büyüklüğüne sahip.

Referans Kartal Towers fiyat

Panoramik deniz ve adalar manzarasına hakim, terasta denize karşı jakuzi keyfi yapabileceğiniz ‘Referans Kartal Towers’da daire fiyatları 340 bin TL’den başlıyor. Geniş peyzaj alanına sahip projede güneşlenme alanları, özel tasarlanmış 9 metrekare ile 93 metrekareye kadar alan büyüklüğe sahip teras alternatifleri de mevcut.

‘Referans Kartal Towers’ın sosyal donatıları arasında ise, açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, hobi salonları, fitness, pilates, dans salonları, koşu ve yürüyüş parkuru, kreş, çocuk oyun alanları, aktivite terasları, renk bahçeleri, meyve korusu, yapay dere ve su oyunları bulunuyor.

Referans Kartal Towers iletişim

Web: referanskartaltowers.com

Kiler GYO

İnşaat sektöründe yaklaşık 25 yıldır faaliyet gösteren Kiler Holding’e bağlı olarak hizmet veren Kiler GYO, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapmak üzere kurulmuş halka açık anonim ortaklıktır.2000 yılında KLR İnşaat Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyete geçen, 2006 yılında Biskon Yapı A.Ş. olarak ünvanı değiştirilen şirket, 8 Şubat 2008 tarihinde SPK kararı ile GYO’ya dönüşerek Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. unvanını almıştır. 2006 yılında Türkiye’nin en prestijli ve en iddialı projelerinden biri olan İstanbul Sapphire’i hayata geçirerek gayrimenkul geliştirme alanındaki başarısını kanıtlamıştır. Kiler GYO’nun belli başlı projeleri arasında; İstanbul Sapphire, Referans Bakırköy, Referans Güneşli, Referans Bahçeşehir, Referans Kartal Kordonboyu, Referans Kartal Towers, Zonguldak Westa Lıfe Alışveriş merkezi yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin