Rehau Geneo pencere sistemleriyle verimlilik ön planda

Yapı teknolojileri alanında lider firmalardan biri olan REHAU, GENEO pencere sistemleriyle ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve hırsızlığa karşı koruma özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Piyasada pencerelere yönelik bulunan pek çok sistemden farklı özellikler taşıyan GENEO, sayısız inşaat projesi için ilk tercih olarak kullanılıyor. İleri teknoloji ürünü malzemesi RAU-FIPRO ile performansını üst seviyelere taşıyan GENEO, kaldırmalı sürme kapı serisinde de bina geliştiricilerinin tüm bina duvar boşluklarını etkili ve uzun ömürlü bir şekilde kapatabilmesini sağlıyor.

Binanın cephesiyle bağlantılı olan enerji tüketiminin önüne geçmek için bol ışıklı tasarıma rağmen üstün performans ve verimlilik sağlayan GENEO, büyük yüzeyli cam mimarilerini dahi en iyi enerji verimliliği, ses yalıtımı, hırsızlık emniyeti ve konfor gibi avantajlarla bir araya getiriyor. Renk ve tasarım seçenekleriyle de estetik açıdan hedef kitleye hitap eden GENEO, passive house standartlarına tam uyumluluk sağlıyor.

REHAU

REHAU; sürdürülebilir inşaat ve modernizasyon için ileriye dönük ve bütünsel çözümler sunmaktadır. Enerji tasarruflu inşaat, yenilenebilir enerjilerin kullanılması ve su yönetimine odaklanmaktadır. REHAU; pencereler, yapı teknolojisi ve inşaat mühendisliği alanlarında sofistike sistem çözümleri ve kapsamlı hizmetleri ile müşterilerinin güçlü bir partneridir. 170’i aşkın lokasyonda yaklaşık 20.000 çalışanı ile bağımsız bir aile şirketi olan REHAU piyasaya ve müşterilere yakın olmaya çalışmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin