RELUX Topkapı projesinde son durum ne?

RELUX Topkapı projesinde son durum hakkında bilgiler veren Altunbüken Holding ve RELUX Yönetim Kurulu Başkanı Cem Altunbüken, RELUX Topkapı projesinin 2015 yılı içinde netleşeceğini açıkladı. İşte Altunbüken’in RELUX Topkapı açıklamaları…

RELUX Topkapı projesi hakkında da açıklamalarda bulunan Altunbüken Holding ve RELUX Yönetim Kurulu Başkanı Cem Altunbüken, bugün düzenlenen lansman toplantısında RELUX Topkapı’nın yıl içinde netleyeceğini söyledi.

RELUX Topkapı nerede?

RELUX markası ile gayrimenkul sektöründe yeni projeler geliştirmek üzere araştırmalarının sürdüğüne dikkat çeken Cem Altunbüken, bu yıl içinde Topkapı E-5 üzerinde 10 dönüm arazi üzerinde 55 bin metrekarelik karma kullanımlı bir proje geliştirmek üzere de çalışmalar yürüttüklerini, bu projenin detaylarının da yılın ilerleyen aylarında netleşeceğine vurgu yapıyor.

Pırlanta sektöründe 15 senedir iş yaptıkları İngiltere merkezli bir mücevher firmasıyla da Londra’da kendi mülkleri üzerinde RELUX ofis-rezidans yatırımı yapmak için davet aldıklarını belirten Cem Altunbüken şöyle devam etti: “Bizleri çok iyi tanıyan ve yaptığımız işlerin kalitesini gören ve güvenen iş ortağımız büyük bir grup bizi Londra’da kendi arsalarında gayrimenkul geliştirmemiz için davet etti ve tabi ki bu bizim için büyük bir gurur kaynağı oldu. RELUX’ün hedefi hem doğduğu ülkesinde hem de büyüyeceği dünyasında ilklere imza atmaktır” dedi.

RELUX RFF 35 FINANCE FLATS SATIŞ FİYATI İÇİN TIKLAYIN!

RELUX RSO 50 SUIT&OFFICE SATIŞ FİYATI İÇİN TIKLAYIN!

BODRUM’A RELUX MARİNA&SPA GELİYOR! DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!

CEM ALTUNBÜKEN’İN AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLAYIN!

Bunları da beğenebilirsin