Restoran dünyasının Çar’ı Bodrum’da!

Ünlü Rus restoran işletmecisi Arkadiy Novikov'un kurduğu Novikov Grup'un Novikov Bodrum restoranı, Yalıkavak Marina'da açıldı. Restoranın helikopter pisti, dans pistine dönüşüyor...

Restoran dünyasının devi Novikov Grup, Türkiye’de ilk kez yeni bir konsepti olan “Novikov Helipad Lounge Bodrum”’u Yalıkavak Marina’da açıyor…

Novikov Grubu’nun Londra, Miami, Doha, Porto Cervo gibi dünyanın en önemli lokasyonlarından sonra geçtiğimiz yaz ilk kez Türkiye’ye getirdiği Novikov Bodrum’un roof’un da açılacak olan Novikov Helipad Lounge Bodrum, sürpriz programlar hazırlıyor.

Dünyaca ünlü iş adamı ve Rusya’nın uluslararası alanda başarılı restoran işletmecisi Arkadiy Novikov tarafından kurulan Novikov Grubu’nun köklerini temel alan Novikov Bodrum restoranı, bu yaz da yeniden Yalıkavak Marina’da büyük ilgi görmeye devam etmesinin yanı sıra farklı özel bir projeye daha imza atıyor.

Helikopter pistinde dans

Novikov Helipad Lounge Bodrum, ünlü restorancılar Arkadiy Novikov (Novikov Grubu) ve Anton Pinskiy (Pinskiy & Co) işbirliğinde bu sezon Yalıkavak Marina’da açıldı.

Novikov Grubu, Novikov Bodrum restoranının çatısında bulunan helikopter pistini “Novikov Helipad Lounge Bodrum” olarak premium, dünyaca ünlü DJ’lerin sahne almaya hazırlandığı bir gece kulübü ve bara dönüştürüyor.

Yalıkavak Marina’nın en güzel manzarasına 360 derece ile hakim olacak Novikov Helipad Lounge Bodrum, son teknoloji ses sistemi ile dünyanın önde gelen DJ’lerinin çalacağı özel etkinliklere ve buluşmalara hazırlanıyor.

Rusya’nın ünlü bar konsept yaratıcılarından miksolojist Vasily Roganin’in Novikov Helipad Lounge’un açılışına özel olarak geleceği ve kendisine ait özel reçeteler ile yapacağı imza kokteylleri de meraklıları tarafından bekleniyor. Özel snack ve uluslararası “comfort food” mutfağından midye dolma, karides tempura, taco, suşi, istiridye ve havyar çeşitleri gibi lezzetleri de yemek menüsünde bulunuyor.

Yalıkavak Marina’da 360 derece manzaraya sahip bir helikopter pistinde yer alan tek mekan olacak Novikov Helipad Lounge Bodrum, 150 kişilik kapasitesi, muhteşem ışık gösterileri ve atmosferi ile Bodrum’a yeni bir enerji getirecek.

Novikov Grubunun Türkiye’deki “Novikov Bodrum” restoranının Genel Müdürü ve Grup Temsilcisi Aykut Postacı da tüm sezon boyunca Novikov Helipad Lounge’un da Türkiye’deki operasyonunun başında olacak.

Bunları da beğenebilirsin