Rusya, Ukrayna gemisini vurdu! Rus asker böyle bağırdı! ÖZEL!

Rusya, Ukrayna Donanması'na ait Berdyansk isimli gemisine ateş açtı. Ukrayna Savaş Kabinesi acil koduyla toplandı... Rus gemisinin Ukrayna gemisini vurma anında Rus askerinin haykırışını imarpanosu.com çevirdi!.. İşte o anlar ve Rus askerin ağzından çıkan cümleler!..

Rus savaş gemisi Ukrayna gemisini vurdu… O anlar, Rusya savaş gemisindeki güvenlik kamerası tarafından kaydedilirken, çarpışma ve saldırı anındaki Rus askerinin küfürlü haykırışlarını imarpanosu.com çevirdi…

Ukrayna’nın Türkiye Büyükelçiliği’nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre; Rusya, Ukrayna’ya ait “Berdyansk” isimli gemisine ateş açarak gemiye zarar verdi ve askerleri yaraladı. İlerleyen saatlerde yapılan başka bir açıklamada ise Ukrayna savaş kabinesinin acil olarak toplandığı bildirildi. Ukrayna İçişleri Bakanı Ayakov’un da “Bu video uluslararası mahkemeye kanıt olarak gönderilecektir. Rus saldırana karşı dost ülkelerin harekete geçmesini bekliyoruz” dediği açıklandı.

Gemilere el konuldu, 6 asker yaralı

imarpanosu.com’un derlediği bilgilere göre; olayın ardından; Ukrayna’nın “Berdyansk” ve “Yeni Kapı” gemilerine el konuldu. “Nikopol” gemisi engellenerek Rus donanması eşliğinde seyrine devam ediyor. Bu esnada 6 Ukraynalı askerin yaralandığı bilgisi paylaşıldı.

İşte o tweetler;

İşte o video ve Rus askerinin sözleri!

Rus Askeri: Bas, aferin! Sağdan ez onu! Bastır sağdan bastır (Küfür)…

Bastır ben onu buradan karşılarım!.. (Küfür!)

Doğru sıkıştır! Hadi hadi sıkıştır onu! Düz 10! Dur! Sol 10! Sonuna kadar sol! Geri geri!..

Hadi! Herkes tutunsun! Tam sol!

ÇARPMA ANI!..

8-20-1 !… Tam sol! Geri! Motoru durdur!”

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin