Rüya Kent Prestij fiyat listesi 136 bin 800 TL’den başlıyor

Rüya Kent Prestji fiyat listesi 136.800 liradan başlangıç gösteriyor… Yeşilyurt İnşaat, Zonguldak Kozlu’da hayata geçirdiği 261 konutluk yeni projesi Rüya Kent Prestij ile Zonguldak’a yeni bir yaşam konsepti sunuyor. İşte detaylar…

2004 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet yaptığı projelerle adından söz ettiren Yeşilyurt İnşaat, farklı yaşam konseptini 10 yıl önce Dream City ile hayata geçirdi. Yeşilyurt İnşaat, Zonguldak Kozlu’da ikinci projesi olan Rüya Kent Prestij ile rüya gibi bir yaşam konseptiyle yeşil ve maviyle bütünleşen ferah bir yaşam sunuyor.

Ruya Kent Prestij2

İstanbul, Ankara ve Zonguldak’ta yaptığı projelerle toplam 600 konutu sahiplerine teslim eden Yeşilyurt İnşaat, 2006’da Dream City projesinden sonra yine Zonguldak Kozlu’ya yeşil ve maviye hakim geniş alanlarıyla huzurlu bir yaşamın kapılarını açan Rüya Kent Prestij projesini kazandırıyor.

Haziran 2016’da, 90 milyon yatırım değeriyle Zonguldak Kozlu’da inşaatına başlanan proje, 23 bin metrekare arsa alanı ve 65 bin metrekare inşaat alanına sahip.

Rüya Kent Prestij fiyat

Teslimlerin Haziran 2019’da gerçekleşeceği Rüya Kent Prestij projesi 13 katlı 5 blokta 261 konut ve 14 villa ile toplamda 275 ünite ile 12 ticari alandan oluşuyor. Alanları 60 ila 248 metrekare arasında değişen dairelerde fiyatlar 136.800 TL ile 747.800 TL arasında farklılık gösteriyor. Peşin ödemede yüzde 10 indirim, 24 aya yüzde 0 faiz ve 120 aya banka kredi imkanları sunuluyor.

Metin Yesilyurt

Zonguldak Kozlu’daki yeni yatırımıyla ilgili bilgi veren Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, “Zonguldak’a kimlik katacak olan Rüya Kent Prestij projemiz bölge halkına iş olanağı sağlayacak. Çağdaş ve modern bir proje olma özelliği ile öne çıkacağını düşündüğümüz projemizin yüzde 30’unun satışı tamamlandı” dedi.

Zengin sosyal alanlar

Rüya Kent Prestij projesi 1.015 metrekare kapalı sosyal tesis alanına sahip. Açık ve yüzme alanına sahip projede, jakuzi, buhar odaları, fitness center, çocuklar için trombolin, mini clup, çocuk parkı ve gençler için çok amaçlı spor alanı (basketbol, voleybol, mini futbol), genel kullanım amaçlı yürüyüş yolu, bulvar, meyve bahçesi, hobi bahçesi, barbekü alanı, tırmanma duvarı, bisiklet parkı ve dinlenme yerleriyle keyifli vakit geçirme imkanı sunuyor. Her daire için 400 araç kapasiteli özel tahsisli otopark alanına sahip ve 3+1 ve 4+1 dubleks daireler ile villa konsepti yaşam alanları için 2 araçlık otopark alanı tahsil edilmiştir.

Yeşil ve maviyle iç içe huzurlu bir yaşam

Ruya Kent Prestij 3

Geniş yeşil alanlarıyla huzurlu bir yaşamın kapılarını açan Rüya Kent Prestij, denize hakim ferah bir yaşam olanağı sağlıyor. Proje içinde yer alan sosyal alanları, geniş yeşil alanları ve çarşısıyla aradığınız her şeyi bulabileceğiniz huzurlu bir yaşam fırsatı sunuyor.

Lokasyon avantajı

Esenboğa Havaalanı’na 270 km, Kozlu Otogarı’na 900 metre mesafede yer alan Rüya Kent Prestij, Kozlu merkezine 1 km mesafede bulunuyor. AVM, üniversite ve ulaşım noktasına çok yakın bir konumda bulunuyor. Çaycuma’ya 32 km, Devrek’e 50 km, Karadeniz Ereğlisi’ne 50 km, Göbü Sahili’ne 60 km, Filyos’a 52 km, Bartın’a 90 km, Safranbolu ve Amasra’ya 110 km mesafededir.

Bunları da beğenebilirsin