Simge Sağın, İstMarina’da! İnstagram yarışması da var!

Simge Sağın, İstMarina Alışveriş Merkezi’nde hayranları ile buluşacak. Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine eğlenceli saatler yaşatmaya devam ediyor.

Yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Simge Sağın 13 Ekim Cumartesi saat 17.00’de İstMarina Alışveriş Merkezi’nde düzenlenecek olan mini konserde sevenleri ile buluşacak. Videoları izlenme rekorları kıran, sempatik tavırları ile de gönüllere taht kuran Simge Sağın, en sevilen şarkılarını seslendireceği etkinlikte unutulmaz anlar yaşatacak. Hayranları Simge Sağın’ın hem şarkılarını dinleyecek hem de bol bol fotoğraf çektirme imkanına sahip olacak.

Instagram yarışmasını kazanan 3 isimle buluşacak

İstMarina Alışveriş Merkezi, heyecanlı çekiliş ve eğlenceli konserin yanı sıra Simge Sağın hayranları için Instagram üzerinden bir yarışma da düzenliyor. İstMarina Alışveriş Merkezi Instagram hesabı üzerinden gerçekleştirilecek yarışmada kazanan 3 kişi Simge Sağın’la kulisinde tanışma ve fotoğraf çektirme fırsatı yakalayacak. Aynı zamanda şanslı kişilere sanatçının imzalı CD’si de hediye edilecek.

İstMarina Alışveriş Merkezi

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Türkiye’nin içinden hızlı tren geçecek ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin