Sonbaharda Bodrum ve SPA keyfi

Sonbaharın tadını The Spa at The Bodrum EDITION’da çıkarmak isteyenleri keyifli bir paket bekliyor. “Fall in Love” paketi ile misafirler deniz manzaralı odalarda konaklarken çiftlere özel uygulama odasında ve Ege manzaralı Cabana Suit’te yapılacak çift masajı ile Spa’da rahatlayabilecekler... İşte detaylar...

Ian Schrager ve Marriott International iş birliğinde 2018 senesinde açılan, yeni nesil lüks otel deneyimini baştan tanımlayan ve yenilikçi bir konsept sunan The Bodrum EDITION, sofistike tasarım detayları ile Yalıkavak kıyısında bir ütopya yaratıyor. En iyi bakım uygulamalarını ve güzellik hizmetlerini sunan The Spa at The Bodrum EDITION, zamansız yaklaşımları yenilikçi tekniklerle harmanlıyor ve misafirlerine benzeri olmayan bir deneyim sunuyor.

The Spa at The Bodrum EDITION, dünyanın farklı yerlerinden şifa pratiklerini yerelden ilham alan, özenle seçilmiş terapi seçenekleriyle bir araya getirerek enerjik bir yaşamı kucaklıyor. En iyi zindelik terapileri, güzellik hizmetleri ve fitness programlarını bir araya getiren The Spa at The Bodrum EDITION, tüm zamanlara ait felsefeleri inovatif teknikler ve yeni trendlerle harmanlıyor.

Türk Hamamı, tuz tedavi odaları, sauna buhar odası ve mini havuzun yanı sıra 8 terapi odası içeren The Spa at The Bodrum EDITION, Macaristan’daki Nobel ödüllü Omorovicza laboratuvarının geliştirdiği, tamamıyla doğal ürünler kullanılarak seyahat stresini azaltmak üzere tasarlanmış dünya standartlarında tedaviler sunuyor.

Bodrum’un derin ve kristal ve derin sularından ilham alan The Spa at the Bodrum EDITION, rahatlık ve huzur için benzeri olmayan bir adres. Akdeniz mimarisinin etkilerinin hissedildiği Spa’da misafirler, seyahatin bütün stresinden uzaklaşabiliyorlar.

“Fall In Love” paketiyle Sonbahar’da The Bodrum EDITION’u sevdiğinizle deneyimleyin

30 Kasım tarihine kadar açık olacak olan otelde sonbaharın tadını The Spa at The Bodrum EDITION’da çıkarmak isteyenleri keyifli bir paket bekliyor. “Fall in Love” paketi ile misafirler deniz manzaralı odalarda konaklarken çiftlere özel uygulama odasında ve Ege manzaralı Cabana Suit’te yapılacak çift masajı ile Spa’da rahatlayabilecekler ve The Bodrum EDITION’ın romantik ambiyansını deneyimleyebilecekler.

The Spa at The Bodrum EDITION’da kendilerini özel hissettirecek ikramlarla karşılanan misafirler, onlara sunulan masaj menüsünden kendilerini en çok rahatlatacak masajı seçebilecekler. İki gecelik konaklamanın 550 Euro olduğu “Fall in Love” paketi ile misafirler Sonbaharın tadını en huzurlu şekilde çıkarabilecekler.

En iyiler tarafından ödüllendirilen The Spa at The Bodrum EDITION

Uluslararası uygulamaları yerel tekniklerden aldığı ilham ile harmanlayan Spa at The Bodrum EDITION, “2019 World Luxury Spa Awards” ödüllerinde “Luxury Beach Resort Spa (Turkey)” kategorisinin birincisi oldu.

Dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen “World Luxury Spa Awards”, hizmet ve lüks SPA sektöründe kusursuz hizmetin ve başarının en önemli ölçüsü olarak görülmektedir.

The Spa at the Bodrum EDITION’a bir diğer ödül ise “Lux Life Global” Lüks Otel ve Spa Ödülleri’nden geldi. The Spa at The Bodrum EDITION Türkiye’deki en iyi Lüks Spa Deneyimi sunan otel seçildi ve The Bodrum EDITION dünya çapındaki pek çok saygın lüks otel arasından birincilikle çıktı.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin