Sur Yapı Gölbahçe Evleri’nde 60 ay Vade Farkı Yok!

Sur Yapı’nın yeşile doygun projesi Gölbahçe Evleri, kolay ödeme koşullarıyla dileyen herkesi ev sahibi yapıyor.

Sur Yapı’nın Sultanbeyli’de hayata geçirdiği yeni projesi Gölbahçe Evleri, ev hayali kuranlara kolay ödeme seçenekleri sunuyor. Lansmana özel yüzde 10 indirim kampanyasının bulunduğu projede peşin ya da peşin + banka kredili ödemelerde fazladan yüzde 10 indirim sağlanıyor. Doğayla iç içe, yeşilin her tonunu barındıran bahçeleri ve göletleriyle Gölbahçe Evleri, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan ferah daireleriyle hayallerdeki yaşamı gerçeğe dönüştürüyor.

Sur Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Sur Yapı, 150 milyon TL’lik yatırımla Sultanbeyli’de yapımına başladığı Gölbahçe Evleri projesine özel kampanya fırsatı sunuyor. Lansman kapsamında yüzde 10 indirimin sunulduğu projede, 60 ay vade farksız ödeme seçeneği bulunuyor. Peşin ya da peşin + banka kredili ödemelerde ise yüzde 10 indirime ek olarak fazladan yüzde 10 indirim daha sunuluyor.

21 dönüm arsa üzerine inşa edilen proje, 6 blokta toplam 227 konuttan oluşuyor. 7 bin m² göl ve bahçe alanının da yer aldığı projede her türlü günlük ihtiyacın da karşılanabileceği ticari alanlar bulunuyor.

Gölbahçe Evleri birbirinden farklı daire seçenekleri sunuyor…

Projede 2+1, 3+1, 4+1’den oluşan 70 m² ile 282 m² arasında değişen daireler bulunuyor. Kapalı mutfak ve ebeveyn banyolu 2+1 daireler, tüm oda ve balkonlarından görülebilen gölet manzaralarıyla sakinlerini huzurlu bir yaşama davet ediyor. 3+1 evlere sahip olacak sakinleri ise bahçe teraslarıyla yemyeşil ve konforlu bir yaşam bekliyor. 4+1 daireler ise geniş ve çocuklu ailelerin hayatını kolaylaştırıyor.

Vade Farksız 3.600 TL Taksitle 3+1!

Gölbahçe Evleri’nde kampanya kapsamında örneğin; 582 bin TL olan 118 m² 2+1 bir daireye öncelikle yüzde 10 lansman indirimi yapılıyor. İndirimin ardından 523 bin TL’ye düşen daire için yüzde 35 peşinat ödemesi yapılıyor. Kalan tutarın 60 ay vade farksız ve eşit 3.000 TL’lik taksitlerle ödemesi yapılabiliyor. Yüzde 30’luk bölüm ise vade farksız şekilde üç ara ödeme ile Eylül 2018, 2019 ve 2020 de ödeniyor.
3+1 694 bin TL’lik 150 m² bir dairede kampanya kapsamında yüzde 10 indirimli fiyatı 624.600 TL’ye düşüyor. İndirimli fiyat üzerinden yüzde 25 peşinat ödemesi yapılıyor. Yine 60 ay vade farksız 3.644 TL’lik eşit taksitlerle ödeme imkanının sunulduğu projede Eylül 2018, 2019 ve 2020’de vade farksız üç ara ödeme gerçekleştiriliyor.

4+1 dairelerde ise 197 m²’lik bir dairenin fiyatı 883 bin TL… Lansman kampanyası kapsamında yüzde 10 indirimle 794.700 TL’ye düşen daire, yüzde 25 peşinat ödemesinin ardından kalan kısım 60 ay vade farksız eşit taksitlere bölünüyor. 4.636 TL’lik eşit taksitlerle sahip olunacak daire için Eylül 2018, 2019 ve 2020 üç ara ödeme gerçekleştiriliyor.
Tüm dairelerin peşin ya da peşin + banka kredili ödemelerde fazladan yüzde 10 indirim daha uygulanıyor.

Sur Yapı Gölbahce (2)

Yemyeşil bir dünya Gölbahçe Evleri’nde!

Göletler ve bahçelerle donatılmış bir proje olan Gölbahçe Evleri’nde ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını aralanıyor. 6 konut bloğunun çevresini saran tek yönlü ring yolunda yürüyüş yapabilecek olan Gölbahçe Evleri’nde aynı zamanda projeyi çevreleyen bisiklet yolu da bulunuyor. Trafiğe kapalı olan projeye araç giriş ve çıkışı yerin altından sağlanıyor.

Projede bulunan sosyal tesisler, gölün üzerine terasla uzanan kafeler, yürüyüş yolları, su köprüleri, kamelyalar, modern çardaklar, ahşap dekler, fitness alanları, iki adet üzeri açılabilen ve doğal ışığı alabilen yüzme havuzları gibi imkanlarla sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuluyor. Ayrıca proje içerisinde yer alan ticari alanlarda Gölbahçe Evleri sakinleri her türlü günlük ihtiyacını karşılıyor.

Gölbahçe Evleri’nde çocuklar sokakta oyun oynamanın tadına varacak
Gölbahçe Evleri’nde çocuklar eğlenceli oyun ve spor alanlarında muhteşem bir çocukluk geçirecek. Korsan gemisinden denge oyunlarına, ağaç evlerden Kızılderili evlerine, oyun meydanından özel oyun bahçelerine, su ve kum oyunu tulumbadan zemin oyunlarına (büyük scrabble – satranç – dama), oyuncak helikopterden trene, tramboliden masa tenisine, duvar tenisinden kaykay pistine, pergola alanlarından, basketbol ve voleybol sahasına, dart alanlarından mini futbol sahasına, duvar tenisinden koşu pistine kadar birbirinden eğlenceli aktiviteler her daim Gölbahçe Evleri’nde ulaşılabilir olacak.

Doğayla iç içe Gölbahçe Evleri’nin lokasyonu da avantajlı!

Paşaköy gişeleri, Kuzey ormanları ve TEM otoyolunun yanı başında bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede bulunuyor. Hızlı tren yapımı devam eden 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakınlığıyla avantaj sunan proje ayrıca, 100 dönümlük üniversite alanının yanı başında, 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne ve ihale aşamasında olan metro hattına komşu konumda yer alıyor.

Ayrıca Gölbahçe Evleri, yapımı devam eden ve Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyolun bağlantı yollarına çok yakın konumda bulunuyor.

 

Bunları da beğenebilirsin