TAI Mühendislik Binası’nı Dost İnşaat yapacak

Dost İnşaat ve Proje Yönetimi A.Ş., yaklaşık 65 bin metrekare kapalı alana sahip mühendislik binasının anahtar teslimi götürü bedel usulüne göre tüm altyapı, betonarme, mimari, elektrik ve mekanik tesisatı işleri ile test ve devreye alma işlerinin de tamamlanarak Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.'ye (TUSAŞ) teslim edilmesi ihalesini kazandı...

1993 yılında İstanbul’da kurulan Dost İnşaat ve Proje Yönetimi A.Ş., yaklaşık 65 bin metrekare kapalı alana sahip mühendislik binasının anahtar teslimi götürü bedel usulüne göre tüm altyapı, betonarme, mimari, elektrik ve mekanik tesisatı işleri ile test ve devreye alma işlerinin de tamamlanarak Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.’ye (TUSAŞ) teslim edilmesi ihalesini kazandı.

Dost İnşaat’tan yapılan açıklamaya göre; TUSAŞ (TAI) mühendislik binası inşaatında hızlı ve kaliteli teslim konusunda taviz vermeden, ülkemize önemli bir değer kazandıracak.

Dost İnşaat

Dost İnşaat, hastane, nitelikli konutlar, endüstriyel yapılar, yönetim binaları, villa ve tarihi binalar, otel, sosyal tesis ve alışveriş merkezleri gibi birçok alanda mühendislik, mimarlık ve müteahhitlik hizmetleri vermiş; çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamış, güçlü ve deneyimli bir kuruluş.

Şirket özellikle şehir hastaneleri ve nitelikli konut projelerinde son yıllardaki başarılı ve hızlı iş teslimleriyle inşaat sektöründe dikkatleri üzerine çekiyor.

Dost İnşaat iletişim

Tel: 0 212 243 96 66
Web: www.dostinsaat.com/

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin