TEB konut kredisi faizini düşürdü

Türk Ekonomi Bankası (TEB), başlattığı kredi kampanyası ile konut kredisi faizini düşürdü. Böylece TEB, konut kredilerinde en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri oldu. Peki TEB konut kredisi faiz oranı kaç oldu? TEB konut kredi faiz oranı yüzde kaç? İşte TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi'nin açıklamasıyla detaylar...

Türk Ekonomi Bankası (TEB), konut sahibi olmak veya konuta yatırım yapmak isteyen tüm müşterilerine, 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 1,55 faiz oranlı konut kredisi kampanyası ile destek oluyor.

“Ev sahibi olmak ya da konuta yatırım yapmak isteyenler için”

TEB Bireysel ve Özel Bankacılıktan Sorumlu Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi’nin açıklaması haberde…

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, şunları söyledi: “Ev sahibi olmak ya da konuta yatırım yapmak isteyenler için kredi faiz oranını %1,55’e kadar düşürdük ve konut kredilerinde en uygun fiyatlama ile kredi veren bankalardan biri olduk. Bu kapsamda tüm müşterilerimize 120 aya kadar olan tüm vadelerde yüzde 1,55 faiz oranlı kredi kampanyamız ile destek oluyoruz. Aynı zamanda tüm müşterilere ödeme güçlerine göre farklı ödeme planları oluşturabiliyoruz. Burada TEB olarak bizim için önemli olan müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre kendisini zora sokmayacak en uygun çözümü üretmek”.

Bunları da beğenebilirsin