Teknik Yapı yüzde 20 indirim için düğmeye bastı

Teknik Yapı yüzde 20 indirim için düğmeye basan ilk firma oldu... Yüzde 0.98'lik faize ek olarak yüzde 20 indirim kampanyası için firmalara gönderdiği davet mektubunu yayınladığımız İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım'ın firması Teknik Yapı, yarın açıklanacak kampanyayı bugünden başlattı...

Teknik Yapı yüzde 20 indirim kampanyasını başlatan ilk firma oldu… Aynı zamanda İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Başkanı olan Nazmi Durbakayım’ın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Teknik Yapı Holding; Yücelpark, DeluxiaPark Residence, Uplife Kadıköy, Metropark ve Evora Denizli projelerinde geçerli olmak üzere yüzde 5 peşinat, yüzde 0.98 faiz ve yüzde 20 indirim kampanyası için düğmeye bastı.

İlk önce imarpanosu.com okurları öğrendi

Yarın (15 Mayıs 2018, Salı) günü İNDER, KONUTDER ve GYODER başkanları ile üye firmaların temsilcilerinin katılımıyla düzenlenecek basın toplantısında açıklanacak yeni güç birliği kampanyasını imarpanosu.com okurları önceki gün bu sayfalardan okumuştu…

İNDER BAŞKANI NAZMİ DURBAKAYIM’IN FİRMALARA GÖNDERDİĞİ MEKTUP İLE YENİ KAMPANYANIN İLK HABERİNİ OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Teknik Yapı düğmeye basan ilk firma oldu

İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım, sektöre öncü olmak için üye firmalara gönderdiği yeni güç birliğine katılım mektubunda açıkladığı kampanyayı ilk uygulayan markalı konut üreticisi oldu. Durbakayım’ın sahibi olduğu Teknik Yapı, firmanın resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları aracılığıyla ‘Yüzde 0.98 faize ek yüzde 20 indirim’ kampanyasını başlattığını açıkladı.

YÜZDE 20 İNDİRİM KAMPANYASINI TEKNİK YAPI’NIN RESMİ İNTERNET SİTESİNDE İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Siteden ve sosyal medyadan duyuruldu

İşte o görüntüler:

imarpanosu.com

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin