tekzen.com.tr yenilendi

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, online alışveriş sitesi www.tekzen.com.tr’yi yeniledi.

Alanında birçok farklı dalda ödül sahibi olan www.tekzen.com.tr kullanıcı alışkanlıklarını ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, gelişen teknoloji trendlerine uygun olarak yeni tasarım ve yazılım teknolojileriyle yenilendi.

Teknik ve görsel olarak tüm yapısı baştan aşağıya değişen www.tekzen.com.tr, mobile uyumluluğu ve farklı ekran boyutlarına sahip özgün tasarımı ile keyifli bir satın alma deneyimi sunuyor.

Müşterilerden gelen taleplere göre www.tekzen.com.tr’yi yenilediklerini belirten Tekzen E-Ticaret Müdürü Celal Bal; “Müşterilerimizin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına göre kişisel alışveriş deneyimi sunuyoruz Sitemizin yeni tasarımını müşterilerimizden gelen geri bildirimler, onların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda oluşturduk. Kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre geliştirilen tavsiyeler ve arama motoru özellikleri ile online alışveriş deneyimini kolaylaştırmayı amaçladık, kişiselleştirme için de büyük adımlar attık. Müşteriler sitemizi ziyaret ettiklerinde; ilgi alanlarına, coğrafi konumuna ve bulunduğu bölgenin hava durumuna göre kişiselleştirilmiş özel kampanyalar ve ürünlerle karşılaşacak. Ürün detaylarına 53 İlde bulunan 117 mağazamızın stoklarını da ekledik. Bu geliştirme sayesinde müşterilerimiz satın almak istediği ürünün hangi Tekzen Mağazası’nda olduğunu görebilecek ve konum paylaş sistemi ile kendisine en yakın mağazanın yol tarifini alabilecek. Kullanıcılara kaliteli online alışveriş deneyimi yaşatabilmek için bütün yeni nesil teknolojiler kullanıldı. Görsel, video ve 360 derece resimlerin daha hızlı görüntülenebilmesi için son teknolojiler kullanıldı. Ayrıca yenilenen altyapı ile siparişlerde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilme imkânı sunuldu.” dedi.

Tekzen

Yüzde 100 yerli sermayeli tek ulusal yapı market zinciri Tekzen, 1995 yılında Merter’de açtığı ilk mağazasıyla 53 ilde 118 mağazası ile faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’deki toplam 218.000 m2’lik satış alanı ile müşterileri için ferah alışveriş ortamı sunan, Romanya’da mağaza açan ilk yerli marka olan Tekzen, Avrupa DIY Perakende Birliği ‘’EDRA’’nın Türkiye’den tek üyesidir.

Bunları da beğenebilirsin