The Bodrum EDITION sahilinde MUBI ile sinema keyfi

Geçtiğimiz sene Ian Schrager ve Marriott International ortaklığında açılan The Bodrum EDITION, lüks otel deneyimini yeniden yorumluyor ve Türkiye’deki otellere yeni bir enerji getiriyor. İşte The Bodrum EDITION'da Ağustos sinema programı...

Bodrum’daki Yalıkavak Marina’ya üç kilometre uzaklıkta bulunan The Bodrum EDITION, kendisini dünyanın online sineması olarak konumlandıran MUBI ile iş birliği yapıyor ve 100 metre uzunluğundaki beyaz kumlu sahilinde her hafta bir sessiz sinema gösterimi yapıyor.

The Bodrum EDITION sinema günleri ne zaman başlıyor?

Kült klasiklerden ödüllü filmlere kadar birçok filmin gösterileceği pop-up sinema Pazartesi günleri saat 21.00’de, hem The Bodrum EDITION misafirlerine hem de otele dışardan gelen misafirlere açık olacak.

Film öncesinde ve sonrasında misafirler, The Bodrum EDITION’ın imza restoranları BRAVA ve Morena’da keyifli bir yemek yiyebilir, BRAVABar’ın farklı kokteyllerinden tadabilirler.

The Bodrum EDITION’ın MUBI ile yaptığı iş birliğinin devamı olarak otelde konaklayan bütün misafirlere 30 günlük ücretsiz MUBI üyeliği veriliyor.

PROGRAM

29 Temmuz: Yves Saint Laurent – Jalil Lesbert Monday

5 Ağustos: Pan’s Labyrinth – Guillermo Del Toro Monday

12 Ağustos: Driving Miss Daisy – Bruce Beresford

19 Ağustos: Coco Chanel & Igor Stravinsky – Jan Kounen

26 Ağustos: The Skin I Live In – Pedro Almodóvar

MUBI nedir?

MUBI özel seçilmiş filmlerden oluşan bir sinema platformu. Binlerce filmi sitesinde göstermek yerine MUBI, üyelerine yalnızca 30 adet film sunuyor ve bununla gurur duyuyor. Bu otuz film arasında daha önce hiç duyulmamış bağımsız filmlerden bulunmakta zorlanılan kült filmlere kadar özel bir seçki bulunuyor. Hiçbir reklamın bulunmadığı MUBI, dünyanın her yerinde kullanılabiliyor.

Bunları da beğenebilirsin