The House Residence Bomonti fiyat listesi 800 bin TL’den başlıyor

The House Residence Bomonti fiyat listesi 800 bin TL'den başlarken The House Residence Bomonti kira tutarları da haberde yer alıyor... İşte The House Residence Bomonti fiyat listesi ve detaylar...

The House Residence, The House Hotel ile birlikte yepyeni bir yaşama merhaba dedi. Marka, Dizayn ve satış-kiralama hizmetlerinin The House Residence markası ile FYP Proje Geliştirme Pazarlama Satış tarafından gerçekleştirildiği projede, Ağustos 2017 itibariyle yaşam başladı.

Yükselen Yıldız Bomonti…

İstanbul’un kalbinde çok özel bir konuma sahip tarihi Bomonti semti, son yıllarda dünyaca ünlü markaların geliştirdiği konut projeleri ve Babylon, Bomonti Bira Fabrikası, Bomonti Ada, Organik ve antika pazarıyla müziğin, sanatın, eğlencenin şimdiden merkezi oldu bile. Yeni açılan mekanlarla birlikte, çehresi değişen semtte The House Residence Bomonti ve The House Hotel’in de açılması ile birlikte yepyeni bir dönüşüm yaşandı.

Daralan şehir merkezinde yaşamının en gözde, en yeni, en merkez lokasyonu haline gelen Bomonti; Nişantaşı ile Taksim’den akan yeni kuşağın yaşam adresi oldu. Bomontiada’nın eğlencenin yeni adresi olması ile birlikte, yepyeni markalar, 3. Kuşak gurme kahve markaları ve service office gibi yeni nesil konsept projeler Bomonti’nin bohem havasını taçlandırdı.

Bomonti’nin en yeni adresi The House Residence Bomonti ise, Bomonti’nin tam kalbinde, semtin yeni konseptine uygun bir proje. Yeni, genç ve pozitif. Özel dizayn, farklı düşünülmüş detaylar ve sanatla zengin, semti kucaklayan mutlu bir ortam. Bilinen rezidanslardan çok farklı.

The House Residence tasarımla içe içe…

Yenigün İnşaat yatırımıyla gerçekleşen The House Residence Bomonti; şehrin merkezinde, özel dizayn, modern tasarım mekanlarda, otel konforunda farklı bir yaşam; kişiye özel servis, yeme, içme, eğlence ve mutluluk vadediyor. Mimarisi Piramit Mimarlık tarafından tasarlanan The House Residence Bomonti’de; FYP Proje Geliştirme’nin planladığı konsept, iç dizayn ve peyzaj planlaması; Conran &Partners ve Hyland Edgar Driver işbirliği ile İngiliz tasarım anlayışının bütün incelikleri, doğanın yeşili Bomonti’ye taşındı.

The House Residence Bomonti’de; tasarım yapılırken, öncelikle fiziksel olarak Bomonti, Bomonti Bira Fabrikası, iplik fabrikaları gibi özel yapıların mimarilerini incelendi. Daha sonra soyut olarak İstanbul’un Nişantaşı gibi merkez lokasyonları, life style bir bakış açısı ile incelendi. Bu konsept için, daha önce yaratılmış olan endüstriyel mahalleler olan New York Soho, Londra Covent Garden ve Paris L’es Halles gibi örnekler incelendi. Ana yaklaşım olarak modern mimari ile geleneksel ve modern endüstriyel tasarımı birleştiren yeni bir konsept yaratıldı. Dairelerde ve örnek dairelerde; modern yaşam tarzı ve malzeme olarak geleneksel ( beton, taş vb. gibi malzemeler ) mimari bu yaklaşım ile bir araya getirildi.

The House Residence ve The House Hotel 2017’de kapılarını açtı

Hem şehir merkezine yakın hem de şehrin stresli atmosferinden uzaklaştıran Bomonti’de, cesur endüstriyel tasarımı ile heyecan yaratan The House Residence, Bomonti’de yaşamı tercih edenler tarafından büyük ilgi görüyor. The House Residence’da, dairelerin uzun ve kısa dönem kiralamalarını FYP Proje Geliştirme, uluslararası işbirlikçileri ile planlayarak, yatırımınıza değer katıyor.

The House Residence’da yaşam akışınız planlanıyor…

FYP Proje Geliştirme ve Conran+Partners’ın farklı ve dinamik yaşam konsepti ile şekillenen, The House Residence Bomonti’de; 2 farklı tasarım alternatifi ile özel olarak tasarlanmış apart daireler, sizin hemen taşınmanız için planlandı. The House Residence Bomonti; 44 m2 ile 63 m2 arasında değişen stüdyo, 92 m2 ile 156 m2 arasında değişen 1+1 ve 2+1 apart daire / penthouse daire alternatifleri ile bir otele gelir gibi, bavulunuzu alıp gelebiliyor ve hemen yaşamaya başlayabiliyorsunuz. Yaşama geçiş için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetler FYP tarafından sizin için sunuluyor…

Apart dairenizden taşan yaşamı ise ortak alanlarda yine Conran+Partners’ın özel dizaynı ile yaşayabiliyorsunuz. Konut, hotel, sosyal yaşam alanları, spor kulübü ve service ofis alanı ile bir yaşam merkezi olarak hayata geçen The House Residence, eğlence, yaşam, iş ve spor keyfini birlikte sunuyor. Cosmonot Pub, Burger Lab gibi sevilen ve popüler markaların yakın zamanda açılışlarını yapacağı, The House Residence Bomonti’de yaşayanlara sosyalleşme keyfi sunuyor.

Gayrimenkulde geleneksel bakış açısı değişmeli…

The House Residence Bomonti fiyat listesi

Size özel olan planlanan yaşam alanlarında fiyatlar ;

Stüdyo dairelerde 800.000 TL’den
1+1 dairelerde 1.500.000 TL’den
2+1 dairelerde 2.750.000 TL’den
1+1 penthouse dairelerde 2.500.000 TL’den
2+1 penthouse dairelerde 5.000.000 TL’den başlamaktadır.

The House Residence Bomonti kiralama fiyat listesi

Yatırımın da doğru adresi olarak tanımlayabileceğimiz The House Residence Bomonti’de kiralama fiyatları;

Stüdyo dairelerde 3.000 TL-4.000TL aralığında,
1+1 dairelerde 4.500 TL-6.000 TL aralığında,
2+1 dairelerde 7.500 TL – 9.000 TL arasında değişmekte olup, yatırımınız FYP Proje Geliştirme tarafından proje ve ev sahiplerimize özel hizmet kalitesi ile kiracı adaylarına sunulmaktadır.

The House Residence Bomonti

• 137 Apart dairede özgün ve özel bir yaşam
• 51 odalı The House Hotel
• 7/24 The House Hotel hizmet kalitesi
• İngiliz tasarım felsefesi ile hayat bulan mekanlar
• Sanatla bütünleşen hayat
• Paylaşımla zenginleşen ortak yaşam alanları
• Cafe / restaurantları
• Spor kulübü
• Serviced ofis alanları
• Uzun ve kısa dönem kiralama fırsatları

Bunları da beğenebilirsin