Tıraşlanacak Bodrum projesinin sahibi ve mimarından açıklama

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından Bodrum'da 'fazla imalatların' kaldırılması talimatı verilen The Bo Viera projesini inşa eden firmanın sahibi ve mimarı Salih Bezci, yazılı açıklama paylaştı. Bezci, özellikle Tatil Evi satın alan müşterilerine seslendi. İşte o açıklama...

Bodrum’da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un tepkisini çeken ve bazı bölümlerinin yıkılmasına karar verilen projelerden olan The BO Viera projesini hayata geçiren BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, aynı zamanda projenin mimarı olarak bir açıklama yaptı. Bezci, Tatil Evi satın alan müşterilerine seslendiği açıklamasında projesini şöyle savundu:

BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci…

“Projeyi revize ediyoruz”

“Türkiye’ye yatırım yapan, ülkesini seven, Bodrum’a doğasına ve değerlerine saygılı bir kurum olarak The BO Viera projemizle ilgili gelişmeleri size BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve mimarı olarak iletmek isterim.

Yaklaşık yarım asırdır Başkent Ankara’ya ve Türkiye’ye yatırım yapan BESA Grup olarak Bodrum’un değerinin farkındayız ve bunu içselleştirdik. Bodrum, dünyanın en güzel sahil beldelerinden biri.

Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın Bodrum mimarisi konusundaki hassasiyetini gözeterek projeyi revize ediyoruz.

Revizyonu yaparken ruhsatta öngörülenin çok üzerinde bir iyileştirme yapacağız.

“Tatil Evi satın alan müşterilerimizin haklarını gözeteceğiz”

Revize ederken Tatil Evi satın alan müşterilerimizin haklarını da gözeteceğiz.

Projemiz 150 bin metrekare bir arazi üzerine oturmakta olup 300 Tatil Evi yapılacaktır. Yani bir Tatil Evine yaklaşık 500 metrekare yeşil alan düşmektedir.

Biz firma olarak insana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltme misyonuyla hareket ederiz.

Bodrum’un doğasını ve eşsiz güzelliğini yaşatmak hep birinci öncelik olacak. Tüm Türkiye görecek ki The BO Viera tüm hassasiyetleri sergileyen doğaya saygılı nadide bir proje olacaktır.

Bu süreçte en kısa zamanda yapılan çalışmaları telafi edeceğiz.

İşimizin başındayız.

Siz değerli basın mensuplarına ve kamuoyuna saygıyla bildirmek isteriz.

Saygılarımla,

Salih Bezci
BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı”

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin