TOKİ’nin açık artırma ile konut satışı yarın!

TOKİ 23 ilde 176 konutu yarın açık artırma yöntemi ile satacak... Peki TOKİ konut satışı nasıl olacak? Hangi illerde, hangi konutlar açık artırma ile satılacak? TOKİ açık artırma konut satışı detayları şöyle...

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 23 ilde 176 konut ile 23 ilde 155 iş yerini “Açık Artırma Yöntemi” ile satışa sundu. Konutlar için açık artırma yöntemi ile satış yarın (13 Ekim 2020, Salı günü) saat 11.00’de başlayacak.

TOKİ’in açık artırma ile satacağı konutlar hangi illerde?

Alıcılar Adana, Ankara, Batman, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çorum, Denizli, Düzce, Gaziantep, İstanbul, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Niğde, Ordu, Samsun, Sinop ve Sivas şehirlerinde satışa sunulan konutlara yüzde 25 peşin, 120 ay vade ile sahip olabilecekler.

TOKİ’nin internetten konut satışı nasıl olacak?

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek olup, başvurular/teminatlar anılan Bankaların tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecek.

Açık artırmalar Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten www.emlakyonetim.com.tr adresi üzerinden teklif verilebilecek.

SATIŞ KOŞULLARI İÇİN TIKLAYIN!

TOKİ işyeri satışı ne zaman?

TOKİ’nin iş yerleri için ise açık artırma 14 Ekim 2020 Çarşamba günü saat 11.00’de açık artırma yapılacak.

TOKİ SATIŞ LİSTESİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

TOKİ

Bunları da beğenebilirsin