Tonguç Mağaza 11. Sınıf Kitapları

Tonguç Mağaza içerisinde 11. sınıf başta olmak üzere ihtiyacınız olan her türlü kaynağı bulabilirsiniz. Bunlar arasında özellikle matematik, Türkçe, fen bilimleri, Türk dili ve edebiyatı gibi dersler ilgi görmektedir.

Tonguç Mağaza içerisinde 11. sınıf başta olmak üzere ihtiyacınız olan her türlü kaynağı bulabilirsiniz. Bunlar arasında özellikle matematik, Türkçe, fen bilimleri, Türk dili ve edebiyatı gibi dersler ilgi görmektedir.

11. sınıf matematik dersi konuları üniversite sınavında soru çıkacak konu başlıklarına sahiptir. Dolayısıyla bu sınıfta öğreneceğiniz konu başlıkları gireceğiniz sınav için önem taşır. Konuları öğrenirken 11. sınıf matematik ya da diğer derslerin konu anlatımı kitaplarından yardım alabilirsiniz. Bunların üzerine çözeceğiniz soru bankası kaynakları konuları daha iyi pekiştirmenizi sağlayacak ve sizi sınava en iyi şekilde hazırlayacaktır. Dilerseniz konu anlatımı ve soru bankası kitaplarına ek olarak taktik içeren kitapları da satın alabilirsiniz. Tonguç Mağaza 11. sınıf kitaplarına göz atabilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır: https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/filter/34/11-sinif

11. Sınıf Matematik Kitapları

11. sınıf matematik dersi için konu çalışırken mağazada yer alan soru kaynaklarını inceleyebilirsiniz. Açık uçlu, test ve klasik soru çeşitlerine sahip olan bu kitaplarda sınava yönelik özel olarak hazırlanmış sorular da bulabilirsiniz. Dilerseniz 11. sınıf matematik sorularının video çözümlerini inceleyerek de soruları daha iyi öğrenebilirsiniz. Bu özellik mağazada yer alan diğer soru kitapları için de geçerlidir. Satın alacağınız 11. sınıf matematik ya da diğer tüm kaynaklar sizi sınava en iyi şekilde hazırlayacaktır. Bu sayede gireceğiniz sınavlardan istediğiniz puanları kolayca alabilirsiniz.

Tonguç 11. Sınıf İngilizce 

Yeni bir dil öğrenmenin getirdiği zorluğu Tonguç Mağazada yer alan kitaplarla aşabilirsiniz. Hem tasarım hem de içerik açısından özel olarak hazırlanan bu kitaplar konuları daha iyi öğrenebilmenizi amaçlar. 11. sınıf İngilizce dersi diğer derslerden farklı olarak üniteler şeklinde ayrılmış olup bunların her birinden yabancı dil öğrenmenizi sağlayacak bilgiler mevcuttur. Bu sayede 11. sınıf İngilizce konuları sizin için daha da kolay hale gelecektir.

11. sınıf İngilizce kaynaklarında soru bankası ve konu anlatımı içeriklerinin yanı sıra kelime bilginizi geliştirmeye yönelik hazırlanmış kaynaklar da bulabilirsiniz. Öğreneceğiniz her yeni kelime 11. sınıf İngilizce dersini daha kolay halletmenizi sağlayacaktır.

Tonguç Mağaza 11. Sınıf

Tonguç Mağaza’da yer alan kitaplar arasında özgün ve anlaşılır tarzda hazırlanmış pek çok kitabı bir arada bulabilirsiniz. 11. sınıf İngilizce, fen bilimleri, sosyal bilimler, integral, türev, limit, biyoloji mağazada en çok ilgi gören kaynaklar arasındadır. Bu derslere ait konuları iyice öğrendiğinizde sınav öncesi tekrar hatırlamak adına hızlı tekrar kitaplarından da yararlanabilirsiniz. Önemli noktalara değinen bu kitaplar sizi sınava hazır hale getirecektir. Bu tekrar kitapları hem sosyal bilimler hem de fen bilimleri için ayrı ayrı hazırlanmıştır.

 

Bunları da beğenebilirsin