Toskana Orizzonte’de anneler günü kampanyası

Büyükçekmece göl vadisinde yer alan ve yatay mimarisi ile dikkat çeken Toskana Orizzonte projesi, anneler gününe özel yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor.

Toskana Vadisi içinde hayata geçirilen tek katlı villa konseptli Toskana Orizzonte’de 8 Mayıs anneler gününe özel yüzde 15 indirim sağlanıyor. Arıkan Yapı tarafından tek parsel üzerine inşa edilen ve haziran ayında ikinci etabının tamamlanması planlanan Toskana Orizzonte’de fiyatlar 650 bin dolardan başlıyor. İlk etabı Ekim ayında sahiplerine teslim edilen projede toplam 187 villa bulunuyor.
1068 dönüm üzerinde üzüm bağları, zeytinliği, hobi bahçeleri, futbol sahaları, tenis kortları, çok amaçlı kapalı spor salonu, şehir parkı, köprüleri, Dolce Vita spor ve yaşam kompleksi, alışveriş merkezi, köy fırını, köy kütüphanesi, köy kahvesi, köy bakkalı, restoranları, yürüyüş parkurları ve doğal peyzajı ile Toskana Vadisi projesinde bambaşka bir yaşam inşa ediliyor. Ana proje geliştirici ve arazi sahibi olarak projede yer alan Emaar Türkiye ve Arıkan Yapı işbirliğiyle toplam yatırım değeri 200 milyon dolar olan Toskana Orizzonte’de fiyatlar 650 bin USD ile 1 milyon 200 bin USD arasında değişiyor.

 

Bunları da beğenebilirsin