Tureks Stone iddialı ürünleriyle Marmomacc Fuarı’nda

Mermer ve doğal taş ürünleriyle trend yaratan koleksiyonlara imza atan Tureks Stone, 27-30 Eylül 2017 tarihinde İtalya’nın Verona şehrinde düzenlenecek olan Marmomacc Fuarı’nda dünya vitrinine çıkacak.

Yücel Park

Özgün ürünleriyle doğal yaşam trendine öncülük eden Tureks Stone, sektöründe dünyanın önde gelen organizasyonlarından olan Uluslararası Doğaltaş Tasarımı ve Teknoloji Fuarı Marmomacc’a hazırlanıyor. Tureks Stone, 27-30 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda koleksiyonlarını C2-7 no’lu standında dünyaca ünlü mimar, tasarımcılar ve fuar ziyaretçileri ile buluşturacak.

Natural life style konsepti

Marmomacc’ta dünya çapında iddalı firmaların boy gösterdiğini belirten Tureks Stone Yöneticisi, Yüksek İç Mimar Gökçen Anlı, fuarda Türkiye’nin dünyaca ünlü mermer ve doğaltaşlarından oluşturdukları özgün koleksiyonlarla yer alacaklarını kaydediyor. Fuarın en iddialı firmalarından biri olduklarını ifade eden Anlı, “Doğalı Eve Al” temasıyla Studio Mosaics, Talya, Dimensions ve Aquaforte koleksiyonlarını öne çıkaracaklarını belirtiyor.

Uluslararası pazar payını artıracak

Anlı, mevcut pazarlarda pazar paylarının artırılmasına yönelik yürüttükleri çalışmaların yanı sıra önümüzdeki dönemde yeni pazarlara açılmayı hadeflediklerini, Marmomacc gibi sektörün dünya vitrini olan fuarların ise tanıtım ve işbirlikleri açısından firmaya büyük katkı sağladığını söylüyor.

34 yıldan bu yana Türkiye’nin mermer sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak faaliyet gösteren Tureks Stone, başta ABD ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünya genelinde tercih edilen üstün kaliteli mermer, karo, plaka, mozaik gibi ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Tureks Stone’un referansları arasında New York Trump Plaza, Miami Merrick Plaza, Las Vegas Bellagio Casino gibi yapılar bulunuyor.

Tureks Stone

1982 yılından bu yana Türkiye mermer sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak faaliyet gösteren Tureks Stone, başta ABD ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünya genelinde trend yaratan üstün kaliteli mermer, karo, plaka, mozaik gibi ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Dört büyük üretim tesisi, 400 uzman çalışanı ve 80’in üzerinde lisanslı ocağı ile faaliyet gösteren ve hızla büyüyen Tureks Stone, dünyanın en ileri üretim teknolojilerini kullanmakta ve çıkarılan doğal ürünleri spesifikasyonlarına uygun işlemektedir. Türkiye genelinde bulunan ocakları sayesinde doğal taş koleksiyonunun zenginliği ve renkliliğiyle de öne çıkan Tureks Stone, Türkiye’nin en köklü ve en gelişmiş mermer karo ve mermer plaka üreticisidir.

Bunları da beğenebilirsin